MENU
×

Longboard Dancer

  Filtr
Marki
Długość decku
Szerokość decku
Materiał decku
Średnica koła

Longboard dancing - pokaż swoją artystyczną stronę

Dancing to jedna z najszybciej rozwijających się dyscyplin w świecie longboardów. Longboardy dancing lub dancer są przeznaczone głównie do jednego - poruszania się ze stylem. Są świetne, gdy chcesz być artystą i dosłownie tańczyć w czasie jazdy na desce. Z longboardem dancing masz szansę być kreatywny, wykonując taneczne triki jak cross stepping, spacer na desce, lookback i inne artystyczne ruchy, jakie sobie wymyślisz.

Decki longboard dancer - do boardwalking

Deck longboardu dancer zazwyczaj jest długi, dzięki czemu masz dość miejsca na wykonywanie tanecznych ruchów. W zależności od swojego stylu, możesz wybrać bardziej sztywny lub bardziej elastyczny deck. Sztywne decki są optymalne do boardwalkingu, natomiast bardziej elastyczne decki zapewniają lepsze odbicie w trakcie pompowania, dają Ci wrażenie surfowania. Styl dancing inspirowany jest chodzeniem po desce znanym z surfingu, gdzie surferzy przemieszczają się na desce, by jak najlepiej wykorzystać fale.

Taniec połączony z freestylem

Tak jak przy wielu innych stylach longboardingu, dancing można połączyć z innymi stylami, na przykład z freestylem. W takiej sytuacji łączysz artystyczne ruchy taneczne z trikami deskorolkowymi, takimi jak tiger claw, g-turn, boneless oraz shove-it. Wszystko sprowadza się do bycia kreatywnym i wyrażania swojej artystycznej strony przy użyciu longboard dancing.

Mamy w ofercie longboardy dancer od najlepszych producentów, jak Bones, BTFL, Elixir, Globe, Mindless, Rayne, Rellik, Tempish oraz Loaded.

';