MENU
×

Snowboard dla dzieci - Stwórz swój własny zestaw

  Filtr
Marki
Długość
Szerokość
Giętkość deski
System wiązań

Twintip na desce snowboardowej dla dzieci

Tutaj znajdziesz naszą ofertę snowboardów dla dzieci, które dadzą Ci sporo frajdy i doświadczeń w czasie wypadu narciarskiego.

Wybierając deskę snowboardową dla swojego dziecka ważne jest, aby wybrać odpowiednią długość. Ustawiając deskę pionowo, powinna ona sięgać minimum do ramienia dziecka, ale nie powinna być dłuższa niż do podbródka. Jeśli masz wątpliwości, lepiej jet wybrać krótszą deskę niż dłuższą, dlatego że dziecku będzie łatwiej ją kontrolować, co zapewni przyjemniejsze doświadczenia z jazdy. Zwłaszcza gdy jest to pierwsza styczność dziecka ze snowboardem to ważne jest, aby doświadczyło jak najwięcej przyjemnych chwil w jeździe, co zachęci je do pozostania przy tym sporcie.

Większość desek snowboardowych dla dzieci należą do grupy desek Twintip (co oznacza, że deska jest symetryczna w osi poprzecznej i podłużnej). Deski te są przeznaczone bardziej do jazdy w snowparku i wykonywania trików, ale również do jazdy na stoku. Na snowboardzie typu twintip, przód i tył deski są w 100% takie same, a wiązania są umieszczone w części centralnej, co sprawia, że jest łatwo jeździć zarówno w przód jak i tył. Jazda na snowboardzie ma być aktywną zabawą na stoku czy w snowparku, dlatego jest to świetnym wyborem dla Twoich dzieci, gdy zabierasz je na ferie zimowe w góry.

Różne marki snowboardów dla juniorów

W ofercie mamy snowboardy dla dzieci i juniorów od wielu różnych producentów, więc wybór odpowiedniej deski może być trudny. Można powiedzieć, że najważniejsze jest nastawienie i podekscytowanie dziecka na myśl o desce i jeździe po stoku. Z tego powodu dobrym pomysłem jest zaangażowanie dziecka w proces wyboru i kupna snowboardu, gdyż wygląd i grafika na desce może mieć większe znaczenie, niż wyobrażają to sobie rodzice.

';