×
Menu

Hulajnogi śnieżne

There are no products to list in this category.

Hulajnoga śnieżna - Hulajnoga wyczynowa z płozami

Hulajnoga śnieżna to hulajnoga wyczynowa do trików na śnieżną pogodę - z płozami zamiast kółek.

Hulajnoga śnieżna pozwala na wykonywanie tricków na płaskim śniegu, tak jak na hulajnodze wyczynowej na asfalcie. Możesz również zjeżdżać ze stoków lub wyruszyć na podróż po nieprzygotowanych szlakach. Nada się także do zjazdów downhill z pełną prędkością. To zapewni przypływ adrenaliny, ale nie polecamy takich prób początkującym.

Hulajnoga śnieżna daje jeszcze więcej możliwości wykonywania trików niż narty czy snowboard, bo kierownica i specjalna budowa pozwalają robić wiele ewolucji dobrze znanych z jazdy na hulajnodze wyczynowej.

Na pomysł stworzenia hulajnogi śnieżnej wpadli profesjonalni riderzy hulajnóg wyczynowych, którzy chcieli trenować podczas zimy. To tendencja obecna w praktycznie każdym sporcie ekstremalnym i zimowym w ostatnich latach. Deskorolki stają się śnieżnymi deskorolkami. Narty cross country stają się nartorolkami. A hulajnogi do trików stają się hulajnogami śnieżnymi.

Hulajnoga śnieżna jest niesamowicie lekka

Oprócz tego, że hulajnogi śnieżne mają płozy zamiast kółek łączy je jeszcze jedna rzecz: są bardzo lekkie. Spójrzmy na przykład na Eretic Snowscoot. Materiały, ze których ją stworzono, dobrano niezwykle uważnie. Jest to głównie aluminium 6061 T6 i stal chromowo-molibdenowa 4130 poddana obróbce termicznej, które są odporne na działanie wody, śniegu i uderzenia.

W tej hulajnodze śnieżnej zastosowano również widelec pivotal, który pomaga w jeździe po nierównej górze. To z kolei przekłada się na bardzo płynną jazdę, której nie uświadczysz wybierając najtańsze modele dostępne na rynku.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki