×
Menu

Snow skateboard / Snowskate

Snowskate - adaptowanie deskorolki do śniegu

Gdy spadnie pierwszy śnieg w lokalnym skateparku, większość zawodników zamyka sezon i chowa deskorolkę. Posiadanie snowskate sprawia, że warstwa śniegu nie jest problemem.

Na pierwszy rzut oka snow skateboard wygląda jak deck zwykłej deskorolki, lecz podobieństwo znika, gdy sprawdzimy spód. Znajduje się na nim wzór, który zapewnia dobry grip na śniegu, który pozwala użytkownikowi wykonywać te same triki co na standardowej deskorolce. Naszym zdaniem snowskate jest jednym z najbardziej innowacyjnych sprzętów od czasów snowboardu. Kochamy ten sprzęt, jest to zimowy gadżet must-have.

Snow skateboard jest świetny do terenów miejskich lub krajów, gdzie ukształtowanie terenu nie pozwala na jazdę na nartach lub snowboardzie.

Snow skateboard ma więcej gripu niż zwykła deskorolka

Poza zapewnieniem lepszego gripu w śniegu, grip tape jest również przystosowany do odporności na śnieg i lód. Jeśli chcesz więcej gripu, możesz dołożyć kolce na górze decku.

Snow skateboarding to dość nowy sport zimowy, łączący w sobie jazdę na deskorolce i snowboardzie. Snow skateboard pozwala na ślizgi, ollie, flipy i dużo więcej w ten sam sposób, jak wykonywane na deskorolce.

Snowskating zapewnia godziny dobrej zabawy na śniegu na pobliskiej górce, chodniku, placu zabaw czy ulicy, gdzie wystawiasz ze znajomymi własnoręcznie zrobione rampy. Snowskating nie wymaga specjalistycznych butów czy wiązań - zwykłe, codzienne buty wystarczą. Wszystko czego potrzebujesz to snow skateboard i para butów - jesteś gotowy na dobrą zabawę przez całą zimę.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki