×
Menu

Wiązania

  Filtr
Marki
Rozmiar buta

Charakterystyka wiązania do wakeboardu

W naszym asortymencie, znajdziesz różne konstrukcje zarówno wiązań, jak i butów do wakeboardingu. Wybór odpowiedniego sprzętu zależy głównie od stylu jazdy, jak i oczywiście od rozmiaru buta. Każda marka posiada w swojej ofercie unikalne produkty, począwszy od kształtu buta po system sznurowania. Jednak jest kilka zasad, które możesz wiązać pod uwagę podczas wybierania butów, jak i wiązań wakeboardowych.

Elastyczność

Jedną z najważniejszych rzeczy do rozważenia, podczas wybierania odpowiedniej pary butów lub wiązań, to elastyczność. Masz do wyboru produkty bardzo elastyczne lub te o większej sztywności. To, co wybierzesz, zależy od Twoich preferencji i stylu jazdy. Sztywne buty są bardziej czułe na ruch i oferują więcej wsparcia wokół kostki. Buty Flex zapewniają większą mobilność i są idealne dla początkujących.

Dopasowanie

Kluczową rzeczą w procesie wyboru idealnych wiązań czy butów jest po prostu poznanie swojej stopy i określenie jej budowy. Musisz wziąć pod uwagę kształt swojej stopy. Czy masz chude lub masywne stopy? Czy masz wysokie łuki a może płaskie stopy? Wszystkie to jest ważne i trzeba wziąć pod uwagę.

Rozmiar

Jeśli jest to możliwe, zalecamy zmierzenie stopy, aby mieć pewność, że uzyskasz odpowiedni rozmiar. Jeśli wybierzesz tylko wiązania i buty ze swojego rozmiaru buta, zalecamy rozważenie zejścia o ½ rozmiaru do wiązania i butów wakeboard.

Ponadto, upewnij się, że twoje buty i stopy są mokre podczas wkładania ich w wiązanie do wakeboardu. Jeśli są suche, będzie to koszmar!

Wiązania wakeboard muszą pasować do twojej deski

Istnieją trzy proste sposoby, aby upewnić się, że twoje wiązania pasują do deski wakeboard. Najprostszym sposobem jest zakup zestawu wiązań od tego samego producenta. Drugą opcją jest sprawdzenie śrub, czy będą to śruby ¼ "standardowe, czy metryczne M6.

Ostatnią opcją jest skontaktowanie się z naszymi specjalistami od wakeboardingu. W naszym zespole obsługi klienta, mamy ludzi, którzy wiedzą jak Ci pomóc.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki