×
Menu

Waveboardy - Komplety

Warto wiedzieć

Dzięki desce waveboard doświadczysz nowych, pełnych zabawy wrażeń.

Czym jest deskorolka Waveboard?

Deska waveboard posiada dwa kółka, przymocowane na przodzie i tyle deski, które mogą się obracać o 360°. Dwa decki deski połączone są skrętnym drążkiem dla lepszej elastyczności. Te dwie cechy sprawiają, że jazda na waveboard dostarcza niesamowitych odczuć. Końce deski mogą być przekręcone w różne kierunki. Deska kontrolowana jest poprzez pochylanie się na różne sposoby do przodu i do tyłu. Podczas zabawy na desce waveboard trenujesz swoją równowagę.

Co się liczy w czasie jazdy na waveboardzie?

Waveboard może być używany przez osoby w każdym wieku, jednakże twoja zdolność ruchowa i zdolność utrzymania równowagi mają wpływ na jazdę. Dodatkowo ważne jest, aby posiadać deskę w odpowiednim dla siebie rozmiarze, gdyż samo poczucie równowagi nie wystarczy. Przy odpowiedniej desce będziesz mógł dosięgnąć każdego końca deski.

Podstawowych ruchów na desce waveboard nauczysz się w kilka minut, jednak masz również dużo wyzwań, by stawać się lepszym. Waveboard to gwarantowana rozrywka dla Ciebie i Twoich przyjaciół. W tej kategorii znajdziesz naszą ofertę desek street surfing boards, a także części.

Mamy w ofercie waveboardy od niektórych z najlepszych producentów, takich jak Street Surfing oraz Razor. Ponadto, zawsze znajdziesz części zamienne, jak kółka czy griptape w kategorii z częściami do waveboardów.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki