MENU
×

Waveboard

  Filtr
Marki

Dzięki desce waveboard doświadczysz nowych wrażeń.

Co to jest deska Waveboard?

Deska waveboard posiada dwa kółka przymocowane na początku i na końcu deski, które mogą się obracać o 360°. Dwa decki deski połączone są skrętnym drążkiem dla lepszej elastyczności. Te dwie cechy spawiają, że jazda na waveboard dostarcza niesamowitych odczuć. Końce deski mogą być przekręcone w różne kierunki. Deska kontrolowana jest poprzez pochylanie się na różne sposoby do przodu i do tyłu. Podczas zabawy na desce waveboard, trenujesz swoją równowagę.

Deska może być używana przez osoby w każdym wieku, jednakże twoja zdolność ruchowa i zdolność utrzymania równowagi mają wpływ na jazdę. Dodatkowo ważne jest, aby posiadać deskę w odpowiednim dla siebie rozmiarze. Przy odpowiedniej desce będziesz mógł dotknąć każdego końca deski.

Podstawowych ruchów na desce waveboard nauczysz się w kilka minut, jednak masz również dużo wyzwań by stawać się lepszym. Waveboard to gwarantowana rozrywka dla Ciebie i Twoich przyjaciół. W tej kategorii znajdziesz naszą ofertę desek street surfing boards, a także części.

';