×
Menu

Odzież

Odzież skejterska

Ubrania typu skate i streetwear znane są ze swojej wytrzymałości, wygody oraz ponadczasowego designu. Odzież skejterska, taka jak koszulki, buty, czapki z daszkiem czy beanie, na stałe weszła do kanonu światowej mody i stała się jednym z najbardziej popularnych stylów ubioru, zwłaszcza wśród młodych ludzi. To powodzenie przełożyło się na to, że dziś odzież i obuwie skaterskie są chętnie noszone także przez ludzi, którzy nigdy nie mieli do czynienia z jazdą na desce.

Co noszą skaterzy?

Nie można zdefiniować jakiegoś standardowego zestawu elementów ubioru, które powinien nosić prawdziwy skater, jednak większość zgadza się, że powinny być one przede wszystkim wytrzymałe, wygodne i przewiewne. Nieważne. czy wybierzesz T-shirt czy bluzę z kapturem, skejterskie ubrania są zwykle stosunkowo luźne i szerokie, by nie ograniczać Twoich ruchów. Skaterzy, którzy oczekują maksymalnej swobody, często wybierają szorty, natomiast dla tych, którym zależy na wysokim stopniu ochrony, najlepszym wyborem będą skejterskie dżinsy.

Po co używać deskorolkowych butów?

Obuwie to bardzo istotna część deskorolkowego ubioru. Buty skaterskie często mają płaską podeszwę, zaprojektowaną z myślą o optymalnej przyczepności i kontroli podczas jazdy na desce. Niektóre modele wykorzystują nowoczesne wkładki wewnętrzne skutecznie absorbujące wstrząsy i uderzenia.

Odzież skate jest bardzo różnorodna, więc niezależnie czy jesteś miłośnikiem luźnych spodni i szerokich koszulek czy wolisz bardziej dopasowane ubrania, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki