×
Menu

Ochraniacze na Deskorolkę i Zestawy Ochraniaczy w 3-pakach

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar

Zestawy Trzech Ochraniaczy na Deskorolkę Przygotują Cię na Skatepark

Ochraniacze są niezbędnym elementem dla zapewnienia Ci bezpieczeństwa podczas sesji na skateparku. Nakolanniki czy nałokietniki są tak samo ważne jak noszenie kasku i pomogą Ci uniknąć skaleczeń, siniaków i innych nieprzyjemnych obrażeń. Pełne wyposażenie jest niezbędne dla początkujących, a także dobrze ochroni bardziej zaawansowanych skaterów wykonujących ekstremalne akrobacje.

W przypadku 3-paków, obejmują one zwykle ochraniacze na kolana, łokcie i nadgarstki. Zakup całego zestawu ochraniaczy na deskę niesie ze sobą kilka zalet. Nie musisz przejmować się kompletowaniem elementów, które będą do siebie pasować, zaoszczędzisz czas i będziesz wyglądać stylowo. Wybierz jeszcze kask i jesteś gotowy do wyjścia na skatepark.

Jakiego Rozmiaru Ochraniaczy na Deskorolkę Potrzebuję?

Wybierając ochraniacze do skatingu szukasz bardzo dobrego dopasowania, ale nie chcesz też być zbyt ograniczony ruchowo. Jeśli nie masz pewności, który rozmiar wybrać, możesz wykorzystać miękką taśmę mierniczą i tabelę rozmiarów produktu, co pomoże Ci znaleźć odpowiedni model. Pamiętaj, że wiele ochraniaczy jest wyposażonych w paski na rzepy, co oznacza, że dają Ci możliwość regulacji w pewnym zakresie. Szerokość gamy dostępnych modeli, zarówno twardych, jak i miękkich, sprawia, że możesz znaleźć idealny produktu dla siebie.

Jak Czyścić Ochraniacze na Deskorolkę?

Od czasu do czasu warto wyczyścić swój zestaw ochraniaczy, aby usunąć z niego brud i nadać mu świeży zapach. Większość ochraniaczy można prać w pralce na delikatnym trybie, polecane jest także wykorzystanie odrobiny detergentu.

Jeśli chcesz utrzymać poziom świeżości swoich ochraniaczy, warto pozostawić je do przewietrzenia, albo zakupić sprzęt z oddychającego materiału.

Masz ochraniacze, ale potrzebujesz kasku? Sprawdź naszą ofertę Kasków Na Deskorolki.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki