×
Menu

Ochraniacze narciarskie

Fajna sesja narciarska wymaga dobrych ochraniaczy narciarskich

Znalezienie odpowiednich ochraniaczy narciarskich samo w sobie może okazać się przygodą. Ale nie bój się! Zadbamy o Ciebie od stóp do głów - i to dosłownie. Nie chodzi jedynie o bezpieczeństwo, jakie dają ochraniacze narciarskie, ale także o uczucie spokoju i pewności siebie, które pozwala Ci dać z siebie wszystko. Przekonasz się, że ochraniacze na narty automatycznie sprawią, że będziesz szybszy, pewniejszy siebie i chętniejszy do nauki oraz odkrywania.

Kluczowy sprzęt narciarski, którego potrzebujesz

Ochraniacze na narty to przede wszystkim kask. Mamy pełno różnych modeli, które pozwolą Ci wyrazić Twój styl. Warto zwrócić uwagę na kaski z technologią Mips, które chronią Twoją głowę przed uderzeniem z boku.

Następnie mamy ochraniacze pleców, które zapobiegają poważnym urazom kręgosłupa. Takie kontuzje potrafią być bardzo nieprzyjemne, dlatego warto maksymalnie zmniejszać prawdopodobieństwo ich wystąpienia.

To samo dotyczy spodenek ochronnych. Urazy bioder występują dość często pośród narciarzy, a przecież nikt nie chce zakończyć wyjazdu narciarskiego już drugiego dnia z powodu stłuczki.

Miłośnicy ekstremalnych przeżyć w śniegu powinni zaopatrzyć się również w sprzęt ratunkowy. Jeśli planujesz uprawiać backcountry i zapuszczać się w głęboki, nietknięty śnieg, koniecznie musisz zabrać ze sobą sprzęt lawinowy.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki