MENU
×

Skarpety termoaktywne i narciarskie

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar buta

Skarpety termiczne i narciarskie

W czasie zimnego dnia, spędzanego na nartach lub wędrówce, ważne jest posiadanie ciepłej pary skarpet, które zapewnią stopom suchość i komfort - również przy niskich temperaturach.

W tej kategorii znajdziesz skarpety termoaktywne do narciarstwa biegowego, zjazdowego oraz snowboardu. Bez względu na to, co wybierzesz, z pewnością otrzymasz parę ciepłych skarpet, które zapewnią stopom ciepło i suchość.

Nasze skarpety termoaktywne nie tylko zapewniają ciepło, lecz również pozwalają stopom "oddychać", dzięki czemu pozostają suche i ciepłe po długim dniu jazdy na nartach lub wędrówki pieszej.

Skarpety termoaktywne chronią stopy przed twardymi butami. Skarpety, jakie znajdziesz w ofercie sklepu SkatePro, są miękkie, bezszwowe, sięgają powyżej krawędzi buta narciarskiego. Ważne jest, by skarpety były dobrze dopasowane do piszczela, abyś nie miał odcisków w tym miejscu. Niektóre z oferowanych przez nas skarpet posiadają grubszy materiał na części piszczelowej, dzięki czemu chronią nogę przed otarciami buta snowboardowego lub narciarskiego.

Upewnij się, że masz przynajmniej 2-3 pary skarpet narciarskich na tygodniowy wypad narciarski, jako że skarpety takie muszą zostać wyprane po kilku dniach używania. Zalecamy również spakowanie dodatkowej pary skarpet narciarskich do torby/plecaka na wypadek zmoczenia pierwszej pary skarpet.

Również do użytku codziennego

Dobra para ciepłych skarpet jest niezbędna nie tylko wtedy, gdy uprawiasz sport w czasie zimnej pogody. Para skarpet termoaktywnych jest istotna w trakcie pracy na świeżym powietrzu zimą, aby zapewnić suchość, ciepło i komfort stopom.

Dbaj o nie

Aby dobrze zadbać o swój nowy zakup, zalecamy pranie skarpet termoaktywnych na lewej stronie - tam zbiera się brud. Ponadto, nie rekomendujemy suszenia skarpet narciarskich w suszarce.

';