MENU

Wrotki dla dzieci (3+)

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar buta
Średnica kółka
Rodzaj buta
Strona 1 z 2

Wrotki dla dzieci w kategorii rolek klasycznych dla chłopców i dziewczynek. Wrotki są specjalnie dopasowane do potrzeb małych dzieci za pośrednictwem specjalnego montażu kół. Rozwiązanie to sprawia, że utrzymanie balansu jest łatwiejsze, nawet jeśli dziecko porusza się bardzo wolno. Wrotki są idealne dla dzieci ponieważ:

  • posiadają praktyczne zapinania, ułatwiające zakładnie i ściąganie wrotek
  • wewnętrzną część wrotek można łatwo wyjąć i wyczyścić
  • wrotki dopasowują się do kształtu nogi

Inne funkcje posostają takie same jak przy modelach dla dorosłych.

Który rodzaj wrotek powinienem wybrać?

Wrotki w średnim zakresie cenowym będą dobrym wyborem dla początkujących, użytkujących rolki w celu ćwiczeń i dla zabawy. Jednakże cena nie zawsze przekłada się na jakość. Aby zapewnić szeroki wybór produktów, posiadamy wrotki w różnych zakresach cenowych oraz w różnej jakości. W zakrescie wrotek z niższej półki cenowej, znajdują się wrotki dla zabawy. Są idealnie dla dzieci, jednak nie powinniśmy oczekiwać od nich wysokiej jakości. Z droższych produktów posiadamy marke Rio and Roces, która jest odpowiednikiem wrotek dla dorosłych. Aby dowiedzieć się więcej wejdź w sekcje Buying inline skates.

Jaki wybrać rozmiar?

Większość rolek jest małego rozmiaru, więc należy wybrać rolki jeden lub dwa rozmiary większe niż rozmiar butów dziecka. Pamiętaj aby zawsze czytać opis producenta wrotek, zazwyczaj rozmiary różnią się miedzy markami różnych producentów. Niekóre wrotki są regulowane, więc możemy dostosować rozmiar wrotek gdy stopa dziecka urośnie.

';