×
Menu

Wrotki dla Dzieci (wiek 3+)

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar buta
But z Regulowanym Rozmiarem
Poziom umiejętności
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Warto wiedzieć

Wrotki dla dzieci

Wrotki są specjalnie dopasowane do potrzeb małych dzieci za pośrednictwem specjalnego montażu kół. Rozwiązanie to sprawia, że utrzymanie równowagi jest łatwiejsze, nawet przy niskiej prędkości. Wrotki są idealne dla dzieci, ponieważ:

  • posiadają praktyczne zapięcia, ułatwiające zakładanie i ściąganie wrotek
  • wewnętrzną część wrotek można łatwo wyjąć i wyczyścić
  • posiadają regulowany but

Poza tym, wygląd i funkcje pozostają takie same jak przy modelach dla dorosłych.

Który rodzaj wrotek dla dzieci powinienem wybrać?

Wrotki dziecięce w średnim zakresie cenowym będą dobrym wyborem dla początkujących, użytkujących wrotki w celu ćwiczeń i dla zabawy. Jednakże, cena nie zawsze przekłada się na jakość. Aby zapewnić szeroki wybór produktów, posiadamy wrotki w różnych zakresach cenowych oraz w różnej jakości. W zakresie wrotek z niższej półki cenowej znajdują się wrotki dla zabawy. Są idealne dla dzieci, jednak nie powinniśmy oczekiwać od nich wysokiej jakości czy specjalistycznych rozwiązań. Z droższych produktów posiadamy modele od firm Rio oraz Roces, które są podobne do modeli dla dorosłych. Aby dowiedzieć się więcej o wrotkach, sprawdź nasz poradnik kupowania wrotek.

Kupując wrotki dla dzieci, jaki rozmiar powinienem wybrać?

Większość wrotek dla dzieci jest małego rozmiaru, więc należy wybrać wrotki jeden lub dwa rozmiary większe niż rozmiar butów dziecka. Pamiętaj, aby zawsze czytać opis producenta wrotek, zazwyczaj rozmiary różnią się między markami różnych producentów. Niektóre wrotki dla dzieci są regulowane, więc możemy dostosować rozmiar wrotek, gdy stopa dziecka urośnie.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki