MENU
×

Griptape do deskorolki

  Filtr
Kolory
Marki
Długość
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Griptape do deskorolek - dodaj chwytu i stylu do swojej deski

Chciałbyś dodać indywidualnego stylu swojej deskorolce? W SkatePro znajdziesz różne typy griptape z różnym designem, wzorem i kolorem, dla każdego gustu. Oferujemy wszystko, od standardowych arkuszy do griptape w sprayu, kwadratowe arkusze, duże rolki i cut-outy z wzorami.

Papier do deskorolki jest samoprzylepny, przyklejasz go na powierzchnię deskorolki. Przypomina trochę papier ścierny, a granulacja zapewnia pewną postawę na desce.

Nałóż nowy griptape delikatnie i dokładnie na desce, aby uniknąć pęcherzyków powietrza. Niektóre rodzaje griptape posiadają małe, praktycznie niewidoczne otwory, dzięki którym uniknięcie pęcherzyków powietrza jest bardzo proste. Sprawdź nasz film, jak prawidłowo nałożyć griptape na deskorolkę.

Kiedy pojawił się griptape do deskorolek

Pierwsze deskorolki nie posiadały griptape. Dopiero w latach 70. producenci sprzętu zdali sobie sprawę z tego, że jest potrzeba lepszego chwytu na dość gładkich i śliskich deskach. W trakcie mijających lat griptape stał się sposobem na reklamę przez logo, napisy i detale graficzne.

W SkatePro zaprojektowaliśmy nasz własny griptape. Nasz specjalnie zaprojektowany griptape jest wysokiej jakości, posiada nasze rozpoznawalne logo nadrukowane na całości produktu. Sprawdź ten świetnej jakości produkt.

Sprawdź nasz wybór wysokiej jakości griptape na tej stronie.
Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pytania.

';