×
Menu

Jak nakleić papier na deskorolkę

W tym przewodniku, będziemy dostarczać Państwu informacji na temat jak nakleić grip na deskorolkę.

Większość rolkarzy nakleja papier własnoręcznie. Jeśli nie próbowałeś tego wcześniej, cierpliwość jest dobrym czynnikiem sukcesu w celu osiągnięcia dobrze wygladającego i trwałego rezultatu.

Zakładanie papieru Grip - krok po kroku

W tym filmie SkatePro team rider Hjalte pokaże, jak umieścić taśmę na deskorolce:

4 kroki, w jaki sposób umieścić papier na deskorolce

Potrzebne narzędzia: nóż i narzędzie do rolek (lub małe narzędzie metalowe)

  1. Zacznij usuwając papier z taśmy grip (żeby zrobiła się lepka), a następnie umieść lepką stronę Grip do dołu - delikatnie umieść ją na wierzchu deski. To ważne, aby umieścić ją na środku pokładu. Następnie użyj papieru który usunąłeś z taśmy grip wcześniej, aby docisnąć taśmę do deski.
  2. Zrób małe nacięcie w każdym rogu taśmy grip. Następnie należy utworzyć wytyczne do cięcia z taśmą grip, za pomocą szorowania metalowym urządzeniem krawędzi deski. Wytnij nadmiar taśmy wystający poza krawędzie deski.
  3. Aby otrzymac lepszy effekt, odciętymi częściami grip tape możesz przetrzeć krawędzie deski.
  4. Wreszcie, należy utworzyć otwory na śruby. wytnij dziurę w ośmiu miejscach spiczastym narzędziem (np cienki klucz imbusowy). Za pomocą śrubokręta Phillips, możesz tworzyć większe otwory z drugiej strony deski.

Jesteś zawsze mile widziane, aby skontaktować się z nami , jeśli nadal są wątpliwości dotyczące sposobu, jak umieścić taśmę grip.

SkatePro