×
Menu

Buty narciarskie dla dzieci

  Filtr
Marki
Rozmiar

Warto wiedzieć

Ważną rzeczą jest odpowiednie dobranie butów narciarskich dla dziecka, aby mogło się ono cieszyć czasem spędzonym na stoku. Zewnętrzna część buta składa się z twardej obudowy plastikowej, dlatego też jest bardzo ważne, aby odczuwać komfort w środku buta. Wysokiej jakości but dziecięcy zazwyczaj ma dodatkową wkładkę w środku, aby utrzymywać stopę w cieple.

Wybór rozmiaru butów narciarskich dla dzieci

Jeśli dzieci mają czerpać przyjemność z jazdy na nartach, jest bardzo ważne, aby buty nie były za małe, ponieważ to powoduje zimne stopy, obtarcia i urazy. Wiele dziecięcych butów narciarskich można regulować tak, że rozmiar buta "rośnie razem z dzieckiem".

Klamry w butach narciarskich dla dziecka

Większość butów narciarskich dla dorosłych posiada 3-4 klamry, co sprawia, że buty dobrze trzymają się na stopach, jednak większość dzięcięcych butów narciarskich ma 2 klamry. Buty dobrze trzymają się na małych stopach dziecka, oraz są łatwiejsze w czasie zakładania i zdejmowania. Klamry są zazwyczaj wykonane z plastiku, ale w profesjonalnych butach narciarskich są one wykonane z metalu.

Na tej stronie znajdziesz cały dostępny wybór butów narciarskich dla dzieci.

SkatePro