×
Menu

Narzędzia do Rowerów BMX

  Filtr
Kolory
Marki

Warto wiedzieć

Narzędzia do szybkiej naprawy roweru BMX

Posiadanie właściwych narzędzi pozwoli Ci na szybką naprawę lub wyregulowanie Twojego roweru BMX niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Rower BMX potrafi znieść naprawdę surowe traktowanie i nie tak łatwo go zniszczyć, jednak ważne jest by wszystkie elementy, takie jak śruby, szprychy czy pedały, były właściwie dokręcone, byś mógł czuć się bezpiecznie w trakcie jazdy.

Wiele narzędzi można zakupić w praktycznych zestawach. Na ich wyposażenie składają się zwykle takie elementy jak klucze do szprych, przerywacze łańcucha i klucze imbusowe. Każde z tych narzędzi można oczywiście również zakupić oddzielnie.

Jakiego rozmiaru klucza do szprych potrzebuję?

Jeśli nie jesteś pewien, jaki rozmiar powinien mieć Twój klucz do szprych, powinieneś zmierzyć rozmiar tzw. nypli, które łączą szprychy z piastą i obręczą. Używając dokładnego narzędzia pomiarowego, np. suwmiarki, powinieneś być w stanie zmierzyć rozmiar nypli i na tej podstawie wybrać właściwy klucz do szprych.

Jeśli potrzebujesz wymienić nyple lub szprychy w swoim rowerze BMX, potrzebne elementy znajdziesz w zakładce Części do Kół BMX.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki