×
Menu

Części i Akcesoria Deskorolkowe

Warto wiedzieć

Jakich części potrzebujesz do swojej deskorolki?

Części deskorolkowe pozwalają Ci na odświeżenie wyglądu Twojej deski i ewentualne zastąpienie elementów, które zdążyły już ulec zużyciu. Korzystając z nich, nie tylko podniesiesz jakość swojego skateboardowego doświadczenia, ale także będziesz mógł lepiej wyrazić swoją osobowość podczas jazdy. W kategorii części do deskorolek znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować, by ulepszyć lub zmodyfikować swoją deskę - od griptapów, po łożyska, washery i risery. Nie są to być może najbardziej rozpoznawalne części deskorolkowych setupów, jednak niejednokrotnie są niezbędne do osiągnięcia optymalnych wrażeń z jazdy.

Modyfikowanie swojej deski

Deskorolka zbudowana jest z wielu indywidualnych części. Griptape na przykład jest nie tylko świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu Twojej deski, lecz dzięki zapewnianej przez siebie przyczepności jest również kluczowym elementem podczas wykonywania trików. Łożyska z kolei umożliwiają kręcenie się kółek i pozwalają Twojej desce gładko się toczyć. Nie zapominajmy także o nakrętkach i montażowkach. Śrubki do deskorolek występują w kilku rozmiarach, od ⅞ przez 1 i 1,25 aż po 1,5 cala.

Przy wyborze odpowiednich części możliwe jest zbudowanie własnej deskorolki od podstaw. Jeśli chcesz zmodyfikować własną deskorolkę, a nie jesteś pewien jak to zrobić, sprawdź przygotowany przez nas poradnik Jak Złożyć Deskorolkę.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki