×
Menu

Skateboard Parts and Accessories

Warto wiedzieć

Części i akcesoria do deskorolki - wszystko, czego potrzebujesz

Na tej stronie znajdziesz części do deskorolki i akcesoria do deskorolki, takie jak kółka, griptape, traki i łożyska, które możesz dobrać według własnych preferencji i dzięki temu spersonalizować deskorolkę.

Znajdziesz to również narzędzia, dzięki którym złożysz deskorolkę i będziesz miał pewność, że w każdej chwili możesz dokręcić każdą z części, wymienić kółka i inne części w skateparku. Oferujemy również takie akcesoria jak wosk, który możesz zastosować w celu wygładzenia powierzchni, dzięki czemu grindowanie będzie o wiele łatwiejsze.

Części do zaoptymalizowania deskorolki

Możesz również zacząć od zera i stworzyć calkowicie nową deskorolkę korzystając z części dostępnych na tej stronie. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzeba do stworzenia wysokiej jakości deskorolki. Na początek warto wybrać odpowiedni blat.

Obecnie części do deskorolek są w większości kompatybilne, jednak jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie danej części, zadzwoń do nas. Jedna z najpopularniejszych części do deskorolek w naszej ofercie to obecnie Skatetrainer 2.0.

Skatetrainer to właściwie "jedynie" cztery specjalnie zaprojektowane gumowe taśmy, które pasują idealnie na każde kółka deskorolki. Zdecydowanie skrócą czas potrzebny do nauki jazdy i nowych flipów oraz trików, bo nie będziesz musiał już gonić za deską, a zaoszczędzony czas możesz wykorzystać do nauki.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki