MENU
×

Rolki agressive

  Filtr
Marki
Rozmiar buta
Średnica koła
Twardość kół
Rodzaj szyny

Jeśli nie boisz się ryzyka i masz zamiar skakać na swoich rolkach, robić triki i ewolucje czy jeździć po poręczach to rolki agressive są dla Ciebie właściwym wyborem. Jazda agresywna to specjalny styl jazdy na rolkach, gdzie główną intencją jest robienie ewolucji i sztuczek. Rolki agresywne to wytrzymały sprzęt, który pozwoli Ci na grindowanie, skoki, ślizgi i wiele innych trików.

Co charakteryzuje rolki agresywne?

Rolki agresive to przede wszystkim wytrzymały i twardy but, odporny na wszelkie uderzenia oraz chroniący Twoją stopę. Kółka są bardzo małe, co ułatwia jazdę na przeszkodach. Rolki agresywne składają się z kilku istotnych elementóe: buta, wkładki, cholewki, soulplate oraz szyny, na której montowane sa kółka. Każda z tych części jest wymienna, co oznacza, że bez problemu może dokupić nowy element, kiedy Twoje rolki zaczną się zużywac. Najbardziej podatne na uszkodzenia są szyny i soulplates. Zmiast kupować nowe kółka, możesz wymienić samą szynę i zmienić ułożenie kółek, tak by zużywały się równomiernie. Żeby dowiedzieć się więcej o ustawieniu kółek przeczytaj nasz Przewodnik do rolek agressive

Jak używać rolek agressive?

Oprócz powyższych cech i zalet, rolki agresywne nadają się do jazdy miejskiej czy w skateparku. Jazda uliczna czy freestyle ma miejsce w przestrzeni miejskiej i nie zawsze wiąże się z wykonywaniem trików i ewolucji. Jeżdżąc po mieście korzystasz ze wszystkiego co Cię otacza, schodów, rurek, murków i innych przeszkód. Kreatywność i znajdowanie odpowiednich miejsc to ważna cześć ulicznej jazdy na rolkach.

Jazda w skateparku to wyzwanie w którym liczy się przede wszystkim robienie trików i sztuczek. Specjalnie zaprojektowane przeszkody i otoczenie profesjonalistów pozwalają Ci na poprawianie swoich umiejętności i przesuwanie granic własnych możliwości.

';