×
Menu

Kurtki Narciarskie

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar
Płeć
Typ
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Wybór odpowiedniej kurtki narciarskiej ma znaczenie

Nieważne, czy lubisz się ścigać na nartach czy preferujesz jazdę czysto rekreacyjną - wybór odpowiedniej kurtki narciarskiej jest zasadniczy dla Twojej jazdy i dobrej zabawy na stoku.

Ciepło i sucho dzięki kurtce zimowej

Wszystkie kurtki zimowe, jakie znajdziesz w tej kategorii, sprawią, że będzie Ci ciepło i sucho. Większość dostępnych u nas kurtek narciarskich wykonana jest z materiału zabezpieczającego przed wiatrem na przodzie i oddychającego na plecach. Taki design sprawia, że przód chroni przed zimnym wiatrem, natomiast tył usuwa nadmiar ciepła i wilgoci z wewnętrznych warstw ubioru.

Jak wybrać odpowiednią kurtkę narciarską?

Jaką kurtkę powinienem wybrać do jazdy po trasie lub narciarstwa biegowego? Wygląda to na trudne pytanie, lecz takim nie jest - musisz pomyśleć o tych dwóch rzeczach.

  • Jaki jest mój poziom aktywności?
  • Jaka jest pogoda/temperatura?

Jeśli lubisz zmuszać się do dużego wysiłku, lubisz się ścigać lub preferujesz narciarstwo biegowe, to potrzebujesz cienką kurtkę i cienką warstwę odzieży pod spodem. Dzięki temu nie musisz robić przerw i zdejmować ciuchów, gdy zrobi się za ciepło lub zakładać dodatkową odzież, gdy zaczniesz marznąć.

Jeśli preferujesz jazdę rekreacyjną, to najlepszym sposobem na utrzymanie ciepła na stoku jest użycie trochę grubszej odzieży w warstwie wewnętrznej. Powinieneś zabrać ze sobą w plecaku lekką, ocieplaną kurtkę lub kurtkę softshell, aby ubrać gdy zrobi się zimno lub gdy zrobisz sobie przerwę od jazdy.

Komfortowo, ciepło i sucho przez cały dzień

Kurtka narciarska powinna zapewnić Ci ciepło i komfort, gdy jesteś na trasie. Ciepło i brak wilgoci to ważne składniki udanego dnia w górach.

Kurtka zimowa nie tylko powinna zapewnić ciepło i ochronę od wiatru. lecz również musi umożliwić oddychanie i odparowanie potu i wilgoci. Wiele kurtek zimowych, jakie znajdziesz w tej kategorii, posiada materiał chroniący przed wiatrem na froncie i elastyczny materiał z tyłu, który pozwoli ciału na oddychanie, dzięki czemu utrzymasz komfortową temperaturę ciała - bez względu na czynniki zewnętrzne.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki