×
Menu

Rampy, Funboxy i Grind Raile BMX

Rampy BMX i Raile do ćwiczenia w domu

Riderzy Freestyle BMX uwielbiają korzystać z ramp, raili i funboxów jako alternatywy dla naturalnych przeszkód, które można znaleźć w środowisku miejskim. Rampy i raile BMX są zaprojektowane tak, by być wytrzymałe i łatwe do samodzielnego zmontowania na podwórku lub podjeździe, dzięki czemu możesz ćwiczyć swoje ulubione triki pod domem.

Wyjazdy na większe skateparki bywają czasochłonne, a niektóre popularne miejscówki są mocno oblegane przy sprzyjającej pogodzie. Posiadanie własnego mini-skateparku pozwala Ci na dopasowanie go do własnych preferencji i nieprzerywanie regularnych treningów.

Wybierz właściwy rozmiar rampy BMX

Są dwie rzeczy, nad którymi powinieneś się zastanowić, zanim wybierzesz rozmiar rampy BMX - jak wysoko chcesz wyskakiwać oraz jak długiego podjazdu pod rampę lub rail potrzebujesz. Przenośne rampy mają od 10 do 50 cm wysokości. Im krótsza rampa BMX, tym lepsza dla początkujących, ponieważ spędzają oni wtedy mniej czasu w powietrzu.

Raile BMX mogą mieć nawet 3 metry długości, dlatego warto najpierw się zastanowić, gdzie chcesz go ustawić oraz upewnić się, że będziesz miał wystarczająco dużo miejsca, by swobodnie pod niego podjeżdżać.

Jeśli potrzebujesz wszechstronnej przeszkody, która nieco urozmaici Twoje treningi na flacie, możesz wypróbować funbox. Jego montaż jest bardzo prosty i z łatwością ustawisz go na swoim podwórku lub podjeździe. Poza tym, można go fajnie połączyć np. z railem lub quarter pipem.

Ćwiczenia na rampach i railach to świetna zabawa, niekiedy jednak może być ona nieco niebezpieczna. Dlatego warto zaopatrzyć się w zestaw właściwych ochraniaczy. Sprawdź naszą ofertę Ochraniaczy na BMX.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki