×
Menu

Funbox, rampy BMX i grind raile

Rampa BMX do "tajnych" ćwiczeń w domu

Kiedy jeździsz na rowerze freestyle BMX, raile BMX, rampy i funboxy to kluczowy sprzęt potrzebny do codziennych ćwiczeń. Niestety czasem nie możesz przyłączyć się do swojej ekipy w skate parku lub w swojej ulubionej miejscówce, bo nie masz czasu by czekać w kolejce do grind railu lub chwili, by się tam dostać.

Czy istnieje jakieś rozwiązanie? Może warto spróbować zbudować własny park w garażu, na podwórku lub w okolicy?

W SkatePro posiadamy różne rodzaje ramp BMX i raili BMX, które mogą przynieść Ci radość z jazdy freestyle. Oczywiście możesz mieć trudności z wykonywaniem niesamowitych trików na mniejszych rampach w garażu, ale możesz porządnie poćwiczyć triki na grind railach.

Wybierz odpowiedni rozmiar rampy

Jedna z kluczowych kwestii do rozważenia podczas wyboru rampy BMX to rozmiar - czy będzie na tyle duża, byś znajdował się w powietrzu wystaczającą ilość czasu, by wykonać triki. Ponieważ rowery BMX są o wiele większe niż np. deskorolki, będziesz potrzebował większych ramp do wykonywania X-upów i tail whipów.

Ale już raile BMX są podobne do innych raili, musisz tylko upewnić się, że są na tyle wytrzymałe, by utrzymać wagę roweru i jego obciązenie.

Jeśli chcesz dodać twistu do flatland tricków, spróbuj funboxa. Łatwo go złożysz i ustawisz w ogrodzie lub na podjeździe oraz połączysz z railami i rampami typu quarter pipe.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki