×
Menu

Ochrona kolan BMX

  Filtr
Marki
Rozmiar

Dlaczego powinieneś używać ochraniaczy na kolana podczas jazdy BMX

Nie możesz nauczyć się jeździć na rampach, misach, grindowania i innych trików, ani być najszybszym na torze BMX bez kilku upadków.

Dzięki parze ochraniaczy na kolana zaoszczędzisz sobie siniaków, obtarć i zmniejszysz ryzyko długotrwałych obrażeń. Więc jeśli chcesz mieć pewność, że możesz kontynuować jazdę tak długo, jak to możliwe, nakolanniki BMX są najlepszym rozwiązaniem.

Twarde nakolanniki kontra miękkie nakolanniki

Oferujemy szeroki wybór klasycznych ochraniaczy na kolana, które znasz ze skateboardingu i rollerbladingu. Tego rodzaju ochraniacze na kolana BMX oferują znaczną ochronę, co może być doskonałym rozwiązaniem, jeśli jesteś nowicjuszem.

Wadą tego jest to, że twarde ochraniacze na kolana często są dość obszerne, co oznacza, że tracisz część swobody ruchu.

Zaletą miękkich nakolanników jest to, że są bardzo elastyczne i umożliwiają swobodę ruchów. Ale gdy o coś uderzysz, żel wewnątrz nakolanników staje się twardy, a tym samym chroni twoje kolano.

Tego rodzaju nakolanniki można nosić pod spodniami, więc jeśli widzisz profesjonalnych zawodników, którzy wyglądają, jakby nie nosili ochrony, prawdopodobnie ukrywają je pod ubraniem.

Wszystkie nakolanniki BMX, które znajdziesz w naszym asortymencie, są starannie wybierane, aby zapewnić Ci najlepsze dostępne produkty, dzięki czemu możesz zachować bezpieczeństwo.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki