×
Menu

Hokej - ochraniacze

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar

Warto wiedzieć

Kaski hokejowe, ochraniacze & suspensoria

Hokej może być niebezpiecznym sportem, jeśli nie masz na sobie odpowiedniej ochrony. Z tego powodu zawsze zachęcamy naszych klientów do stosowania kompletnego zestawu ochraniaczy od pierwszego dnia na lodzie czy boisku.

W tym dziale znajdziesz szeroki wybór sprzętu ochronnego do hokeja. Mamy sprzęt ochronny do hokeja na rolkach oraz hokeja na lodzie - zarówno w rozmiarach dla juniorów jak i seniorów.

Jeśli szukasz ochraniaczy do zabezpieczenia torsu w kontaktowych sytuacjach, to mamy w ofercie kilka produktów wysokiej jakości. Jest to naprawdę niezbędny element, a gdy grasz w klubie to prawdopodobnie będą od Ciebie wymagali stosowania ochraniaczy w czasie treningów jak i meczów.

Chroń najważniejsze części ciała

Mamy w ofercie wiele różnych kasków hokejowych, które pomogą ochronić najważniejszą część ciała. A mówiąc o ważnych częściach ciała, warto przyjrzeć się różnym modelom suspensorium i ochraniaczy na genitalia, jakie mamy w ofercie, aby Twoje hokejowe dziedzictwo trwało przez pokolenia.

Mówiąc o nowych pokoleniach, to mamy w ofercie również kompletne zestawy ochraniaczy dla dzieci, które są zainteresowane hokejem. Zestaw zawiera ochraniacze na łokcie, ramiona, piszczele, rękawice, spodnie i praktyczną torbę do transportowania. Zestaw dostępny jest w dwóch różnych rozmiarach, jest odpowiedni dla dzieci w wieku pomiędzy pięć i dziesięć lat.

Jeśli jesteś bramkarzem to mamy w ofercie kompletnym zestaw dla bramkarza od firmy CCM, idealny do hokeja ulicznego i halowego.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki