×
Menu

Grip tape do hulajnogi

  Filtr
Kolory
Marki
Szerokość
Długość
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 3

Warto wiedzieć

Griptape do hulajnogi - po co go używać?

Griptape na hulajnodze jest niezbędny, aby stopa Ci się nie ześlizgnęła z decku. Papier do hulajnogi sprawia, że stopa mocno trzyma się decku. Zwłaszcza w trakcie wykonywania tricków griptape zapewnia dodatkową przyczepność, abyś mógł bezpiecznie wylądować oraz daje ci więcej kontroli nad hulajnogą.

Na tej stronie znajdziesz duży wybór griptape do hulajnogi, aby dodać przyczepności do swojego decku. Papier do hulajnogi to również prosty i łatwy sposób personalizacji sprzętu, dlatego oferujemy szeroki wybór kolorów i wzorów.

Zmiana griptape do hulajnogi

Z czasem griptape na hulajnodze zużyje się i będzie mniej ziarnisty, sygnał że należy go zmienić. Możesz wybrać papier docięty, który możesz uzyc od razu po wyjęciu z opakowania. Jeśli wolisz dociąć go samemu, to posiadamy w ofercie również arkusze i rolki. Kupno całej rolki to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, a gdy w kilka osób potrzebujecie nowego griptpae to jest to najbardziej optymalne rozwiązanie.

W trakcie nakładania papieru na hulajnogę uważaj, aby nie powstały pęcherzyki powietrza pod griptapem. Sprawią one, że griptape będzie mniej wytrzymały i będzie słabiej trzymał się decku.

Griptape może również sprawić, że hulajnoga będzie wyglądała bardziej stylowo. Dostępny jest w różnych kolorach i wzorach.

Jeśli masz więcej pytań odnośnie kupna griptape do hulajnogi, to polecamy przeczytanie naszego poradnika Kupowanie griptape do hulajnogi.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki