Powrót do szkoły
Promocje oraz specjalne oferty  -  Pokaż ofertę
×
Menu

Opony BMX

  Filtr
Kolory
Marki
Średnica koła
Szerokość opony
Składany
Ciśnienie opony
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 6

Mocne i wysokiej jakości opony BMX

Solidna para opon BMX jest ważna dla Twoich odczuć w trakcie jazdy. Daje Ci dużo pewności siebie przy wykonywaniu trików, gdyż nie musisz się martwić o to, czy wytrzymają Twoje ewolucje.

Opony BMX przeznaczone do jazdy BMX freestyle jak flatland oraz do jazdy ulicznej zaprojektowane są w taki sposób, by być jednocześnie wytrzymałe i dawać dużą stabilność w trakcie wykonywania trików na płaskiej, czystej nawierzchni.

Rozmiary i rodzaje opon BMX

Koła i opony do Freestyle BMX są dostępne w rozmiarach 12 - 29 cali.

Jednak standardowym i najbardziej popularnym rozmiarem jest 20". Jeśli jesteś dzieckiem w wieku poniżej 12 lat, dobry pomysłem jest korzystanie z mniejszych opon BMX.

Szerokość opon waha się pomiędzy 1" a 2.4". Rozmiar dętki podany jest zawsze w opisie produktu. Większość dętek pasuje jednak to wszystkich rozmiarów opon.

Bieżnik opony może znacząco różnić się pomiędzy modelami. Gruby bieżnik zapewnia lepszą przyczepność. Mniejszy bieżnik to mniejsza przyczepność, co pozwala na szybszą jazdę. Większość rowerów BMX posiada szerokie opony z grubym bieżnikiem dla świetnej przyczepności.

Do jakiego ciśnienia należy pompować oponę BMX?

Jak dużo powietrza powinienem wpompować do opony BMX? - Pewnie często zadajesz sobie takie pytanie. Polecamy sprawdzenie zalecanego ciśnienia opon, informację tę zazwyczaj można znaleźć na boku koła.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki