×
Menu

Torby i Plecaki na Hulajnogę

  Filtr
Marki

Po co Plecak na Hulajnogę?

Torba na hulajnogę to wierny towarzysz wielu riderów, który może się przydać w wielu różnych sytuacjach. Najwygodniej oczywiście ubrać plecak, który będzie stabilnie przymocowany do pleców podczas jazdy. To świetne rozwiązanie na długie dni na skateparku, ponieważ pozwala Ci zabrać ze sobą dodatkowe ubrania, jedzenie, wodę albo narzędzia, które pomogą Ci wyregulować hulajnogę w razie potrzeby.

Nerki i saszetki biodrowe to inne stylowe rozwiązania. Są znacznie mniejsze od plecaków, ale bez problemu zmieszczą Twój telefon, portfel i drobne akcesoria hulajnogowe.

Torby Transportowe na Hulajnogę

Torby transportowe na hulajnogę są stworzone do tego, by chronić Twój sprzęt w trakcie podróży. Mają one unikalny kształt litery T oraz posiadają szelki, które pozwalają wygodnie nosić je jako plecak. By spakować swoją hulajnogę do torby, musisz zdemontować kierownicę z decku. Oba elementy umieszczasz następnie w dłuższej części torby. Szczyt kierownicy z kolei powinien znaleźć się w szerokiej części poprzecznej u góry.

W torbie możesz przechowywać również różne niewielkie części, które mogą okazać się przydatne, gdybyś musiał dokonać szybkiej naprawy swojego sprzętu. Sprawdź naszą ofertę Części do Hulajnóg Wyczynowych.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki