×
Menu

Spodenki ochronne - BMX

  Filtr
Rozmiar

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo dzięki spodenkom ochronnym do jazdy na rowerze BMX

Niezależnie od tego, czy preferujesz freestyle, czy jazdę wyścigową, każdy z nas w pewnym momencie spadł z BMX-a i następnego dnia obudził się obolały. Na szczęście spodenki ochronne do jazdy na rowerze możesz nosić pod swoimi normalnymi spodniami, ochronią one Twoje biodra, uda oraz okolice kości ogonowej. Spodenki ochronne wykorzystują specjalną piankę pochłaniającą siłę uderzenia podczas upadku lub kolizji.

Są różne rodzaje spodenek ochronnych do jazdy na rowerze BMX, w zależności od poziomu ochrony, który zapewniają. Niektóre modele są wyposażone w grubą warstwę wyściółki, która zapewnia optymalną ochronę, podczas gdy cieńsze modele są lżejsze i bardziej przewiewne. Oba warianty dodają pewności siebie i gwarantują ochronę nie tylko riderom BMX, mogą być bowiem używane przy uprawianiu wielu innych sportów akcji.

Oczywiście, spodenki ochronne są tylko jednym z wielu ochraniaczy, które powinno się nosić podczas jazdy na BMX-ie. Aby zapoznać się z pozostałym sprzętem ochronnym, przejdź do naszej kategorii Ochraniacze na BMX.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki