MENU
×

Buty - skater & sneakers

  Filtr
Marki
Rozmiar buta

Trampki, a przede wszystkim buty skate idealnie sprawdzają się przy jeździe na hulajnodze lub deskorolce. Wszystkie buty w tej sekcji zostały wyprodukowane przez renomowane marki, dzięki czemu masz pewność, że jakość butów jest niezawodna.

Cechy butów skate

Większość butów w tej kategorii wykonanych jest ze skóry, zamszu lub płótna, aby zapewnić jak najwyższy komfort. Buty posiadają bardzo szeroką, wulkanizowaną podeszwę, która zapewnia dobrą amortyzację podczas wykonywania nawet najcięższych trików. Podstawa posiada mały wzór. Wszystkie cechy butów skate sprawiają, że są one niesamowicie wytrzymałe. Dobra jakość jest kluczowa ze względu na bardzo duże narażenie butów na upadki, twarde lądowania, otarcia i zabrudzenia. Niezależnie od tego buty dość szybko się zużywają, szczególnie jeśli jesteś bardzo aktywnym skaterem. Wpływ na szybsze zużycie butów ma szorstki griptape montowany na każdej deskorolce.

Jeśli używasz swoich butów podczas wykonywania trików i chcesz aby długo ci służyły, polecamy zakup Shoe Goo. Jest to silikonowy materiał, który montuje się na czubku buta. Shoe Goo zapewnia dodatkową warstwę ochronną na części buta najbardziej narażonej na uszkodzenia.

Niezależnie od tego jak dobrze buty skatowe sprawdzają się podczas jazdy na desce, niektórzy po prostu wybierają je ze względu na ciekawy design oraz komfort.

';