×
Menu

Buty - skate & sneakers

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar buta
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 4

Trampki, a przede wszystkim buty skate idealnie sprawdzają się przy jeździe na hulajnodze lub deskorolce. Wszystkie buty w tej sekcji zostały wyprodukowane przez renomowane marki, dzięki czemu masz pewność, że jakość butów jest niezawodna.

Cechy butów skate

Większość butów w tej kategorii wykonanych jest ze skóry, zamszu lub płótna, aby zapewnić jak najwyższy komfort. Buty posiadają bardzo grubą, wulkanizowaną podeszwę, która zapewnia dobrą amortyzację podczas wykonywania nawet najcięższych trików. Podeszwa posiada mały wzór. Wszystkie cechy butów skate sprawiają, że są one niesamowicie wytrzymałe. Dobra jakość jest kluczowa ze względu na bardzo duże narażenie butów na upadki, twarde lądowania, otarcia i zabrudzenia. Niezależnie od tego buty dość szybko się zużywają, szczególnie jeśli jesteś bardzo aktywnym skaterem. Wpływ na szybsze zużycie butów ma szorstki griptape montowany na każdej deskorolce.

Dbaj o swoje nowe buty skate

Jeśli używasz swoich butów podczas wykonywania trików i chcesz, aby długo ci służyły, polecamy zakup Shoe Goo. Jest to silikonowy materiał, który montuje się na czubku buta. Shoe Goo zapewnia dodatkową warstwę ochronną na części buta najbardziej narażonej na uszkodzenia.

Możesz również zająć się problemami, zanim w ogóle się pojawią! Kup tubkę kleju super glue i nałóż go na miejsca szycia buta. Ten prosty ruch sprawi, że Twoja nowa para butów wytrzyma dużo dłużej. Uważaj, by nie zakleić reszty buta. Super glue może sprawić, że stracisz przyczepność w bucie.

Niezależnie od tego, jak dobrze buty skatowe sprawdzają się podczas jazdy na desce, niektórzy po prostu wybierają je ze względu na ciekawy design oraz komfort.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki