×
Menu

Łożyska do Hulajnogi

  Filtr
Klasyfikacja i dokładność łożysk

Stosuj odpowiednie łożyska do swojej hulajnogi

Łożyska są ważną częścią Twojej hulajnogi. Zapewniają, że Twoje kółka obracają się swobodnie i szybko. Tutaj zobaczysz nasz wybór łożysk pasujących do hulajnóg. Pamiętaj, że każde kółko wymaga 2 łożysk. Jeśli szukasz wysokiej jakości łożysk, to polecamy sprawdzenie oferty łożysk do hulajnogi w tej kategorii. Mamy w ofercie stalowe łożyska, które są na rynku od wielu lat, lecz również niektórych nowych graczy, którzy dopracowują każdy detal krok po kroku. Mamy również w ofercie kultowe łożyska od firmy Red Bones, które początkowo były produkowane do deskorolek, lecz z czasem zaczęły być stosowane przez osoby jeżdżące na hulajnogach.

Co z ceramicznymi łożyskami?

Łożyska Bones Reds są produkowane ze stali, lecz jeśli szukasz bardzo wytrzymałych i zapewniających duże prędkości łożysk, sprawdź łożyska ceramiczne.

Jeśli jedno z łożysk się zepsuło lub jest w bardzo złym stanie, to nie musisz od razu wymieniać wszystkich łożysk. Jednocześnie, jeśli łożyska są starsze niż rok, gdy jedno z nich się popsuje, to zalecamy wymianę ich wszystkich.

Łożyska do hulajnogi są zazwyczaj produkowane z wysokimi wartościami ABEC. Jako że te hulajnogi są produkowane z przeznaczeniem do transportu, zalecamy wybór wysokiej wartości ABEC, gdyż zmniejszy to energię, potrzebną do utrzymania prędkości.

Tulejki, które należy użyć pomiędzy łożyskami, można znaleźć w tej kategorii tutaj.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki