MENU
×

Freestyle BMX Hubguardy

  Filtr
Marki
Średnica ośki
Strona łańcucha

BMX Hub guards zapewniają dodatkowe zabezpieczenie

Zmęczony ciągłym niszczeniem piast w swoim BMX freestylowym? Jeśli tak, to zestaw hubguardów do BMX zapewni odpowiednią ochronę. Ich przeznaczeniem jest ochrona piast i szprych w trakcie grindów. Ponadto, przy zamontowanych hubguardach w BMX grindy wydają się płynniejsze.

BMX hub guards mają różne kształty i warianty, wykonane są z nylonu lub aluminium. Wybór kształtu i materiału zależy od indywidualnych preferencji użytkownika. Mając to na uwadze, hubguardy nylonowe zapewniają łatwiejszy grind w porównaniu do aluminiowych. z drugiej strony, hubguardy z aluminium są bardziej wytrzymałe.

O czym musisz pamiętać

Kupując części do BMX takie jak hubguardy ważnym jest, aby wybrać model odpowiedni do piast. Niektóre guardy przeznaczone są do konkretnych piast, gdy inne są modelem uniwersalnym, pasującym do większości piast na rynku. Jeśli dany hubguard jest przeznaczony do konkretnego modelu/typu piasty, to informacja taka będzie podana w opisie produktu.

Oczywiście, zestaw hubguardów nie chroni piast i szprych w 100 procentach, lecz rekomendujemy je każdemu zawodnikowi Freestyle BMX. Pieniądze wydane na zestaw hubguardów zwróci się za pierwszym razem, gdy ochronisz piastę.

W naszym szerokim asortymencie hubguardów BMX znajdziesz różne modele i designy od najważniejszych firm z branży BMX, takich jak Eclat, G-sport, Salt Shadow oraz Wethepeople.

';