×
Menu

Torby i Pokrowce na Narty

  Filtr
Kolory
Marki
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Pokrowiec na narty na wycieczkę w góry

Na rynku jest dostępne wiele rodzajów toreb na narty. Wszystkie one mają jednak na ogół jedno zadanie - ułatwić Ci życie.

Jeśli chcesz zabrać ze sobą na wyprawę własny sprzęt narciarski, ważne byś zaopatrzył się w solidną torbę, w której bezpiecznie przechowasz swoje narty, kijki i inny sprzęt. Torba na narty może być wyposażona np. w ułatwiające transport kółka, szelki umożliwiające noszenie jej jak plecaka oraz dodatkową wyściółkę dla lepszej ochrony sprzętu. Górskie wyprawy to jednak nie tylko narty - komplet ubrań również potrafi zająć sporo miejsca, dlatego warto mieć ze sobą także pojemną, wytrzymałą torbę, która pomieści wszystko, czego potrzebujesz.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz samolotem, pociągiem czy samochodem, torba narciarska bez wątpienia Ci się przyda. Torba na buty narciarskie z rączką do przenoszenia albo paskami naramiennymi jest bardzo praktycznym sposobem na przenoszenie zajmujących dużo miejsca butów narciarskich. To również świetny sposób na przechowywanie kasku, gogli czy rękawic.

Plecak narciarski na stok

Jest wiele powodów, dla których warto jest mieć ze sobą plecak podczas jazdy na stoku. Przechowasz w nim swoje rzeczy osobiste, takie jak telefon czy portfel. Pomieści on również bez problemu dodatkową warstwę ubrań oraz przekąski i napoje, które zapewnią Ci energię na stoku.

Plecaki na narty mogą również służyć do przechowywania sprzętu lawinowego. Jest to przydatne zwłaszcza dla tych, którzy lubią jazdę poza przygotowanymi trasami. Tego typu plecaki mają specjalne przegrody na każdy element sprzętu lawinowego, a wiele z nich jest również kompatybilne z systemami antylawinowych poduszek powietrznych.

Jeśli bardziej kręci Cię jazda na snowboardzie niż na nartach i szukasz sposobu na przechowywanie swojej deski, sprawdź naszą ofertę Toreb Snowboardowych.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki