×
Menu

Ochraniacze na hulajnogę

Odpowiednie ochraniacze na hulajnogę poprawią Twoje osiągi

Ochraniacze na hulajnogę nie tylko zabezpieczają Cię w przypadku upadku.

Zestaw ochraniaczy takich jak kask, ochraniacze na kolana i ochraniacze na kolana dadzą Ci pewność siebie, której potrzebujesz, by wykonywać nowe i bardziej zaawansowane triki, ponieważ wiesz, że będziesz bezpieczny, gdy upadniesz.

Nawet jeśli nie jeździsz po railach, boxach, mini rampach lub quarterach w skateparku, odpowiedni sprzęt ochronny odgrywa kluczową rolę.

Dlaczego? Cóż, ochraniacze na hulajnogę zmniejszają ryzyko wystąpienia urazu. Oznacza to, że nie będziesz tracić czasu na kontuzje i będziesz mógł spędzać więcej czasu na hulajnodze.

W takim razie jakie ochraniacze należy kupić?

Każdy musi zdecydować samodzielnie, czy chce używać ochraniaczy na hulajnogę, czy też nie. W SkatePro zawsze zalecamy używać kasku.

Kupując ochraniacze na hulajnogę wybierz kask skaterski zamiast kasku rowerowego. Kask skaterski jest w stanie znieść wiele uderzeń oraz chroni tył Twojej głowy.

Co więcej, zawsze polecamy używać ochraniaczy na łokcie i kolana.

Ochraniacze na hulajnogę, które warto mieć

Często widzimy wiele osób na hulajnogach noszących ochraniacz na zęby. Dlaczego? Cóż, jeśli wylądujesz krzywo możesz uderzyć twarzą w kierownicę. Ochraniacz na zęby zabezpieczy Twoje perełki. To niewielka inwestycja, która ochroni Cię przed mnóstwem bólu.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki