×
Menu

Ochraniacze 3 w 1 - zestawy

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar

Zestaw zawiera ochraniacze na łokcie, kolana oraz nadgarstki

Nie ma wielu gorszych rzeczy, niż kończenie dnia z poobcieranymi kolanami czy łokciami, lub nawet złamanym nadgarstkiem. Zestaw ochraniaczy 3 w 1 zapewnia ochronę kolan, łokci oraz nadgarstków.

Gdy chodzi o ochraniacze, nie ma miejsca na kompromisy. Chcesz ochrony na najwyższym poziomie, w SkatePro oferujemy tylko taki sprzęt, który został odpowiednio przetestowany przed wystawieniem do sprzedaży na naszej stronie internetowej oraz w naszych sklepach stacjonarnych.

Nasze zestawy ochraniaczy są najwyższej jakości, gdy próbujesz wykonywać nowe triki lub uprawiasz jazdę szybką, nie ma wymówki dla stosowania odpowiedniej ochrony. Niektórzy twierdzą, że nie używają ochraniaczy ze względu na brak wygody, lecz to nie jest już aktualne.

Gdybyśmy się cofnęli 10-15 lat wstecz, to miałoby to stwierdzenie jakieś podstawy, lecz od tamtych czasów wiele się zmieniło w kwestii materiałów i designu. Materiały obecnie używane pozwalają skórze oddychać, maksymalizują przepływ powietrza i wentylację.

Trenując nowe triki używanie zestawu ochraniaczy jest naprawdę dobrym pomysłem, może dać Ci dodatkową pewność siebie, pomagającą przy wykonywaniu trudniejszych trików.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki