×
Menu

Nartorolki

  Filtr
Marki
Rodzaj nartorolki
Materiał szyny
Maksymalna waga użytkownika

Warto wiedzieć

Nartorolki - ćwiczenie całego ciała

Jazda na nartorolkach to wszechstronny trening całego ciała oraz świetny powód do kontaktu z naturą. Nartorolki są bardzo stabilne, a jazda na nich wiernie oddaje uczucia jazdy po śniegu. Jazda na nowoczesnych nartorolkach niewiele różni się od jazdy na nartach biegowych stanowi świetny sposób na wyćwiczenie odpowiednich ruchów na wyścigi na biegówkach, np. vasaloppet , zwłaszcza jeśli w okolicy, w której mieszkasz, nie ma zbyt wiele śniegu.

Bieganie na nartorolkach to skuteczny i delikatny trening pozwalający na powrót do zdrowia po kontuzji, lżejszy od tradycyjnego biegania, które jest bardziej wymagające. Oszczędzasz stawy, ponieważ używasz techniki ślizgowej aby uzyskać pełen zakres ruchu.

Znajdziesz tu świetny wybór nartorolek dla osób na różnych poziomach, które pozwolą cieszyć się jazdą jak po śniegu przez cały rok.

Większość butów do jazdy na biegówkach pasuje do nartorolek, które sprzedajemy, i vice versa. Dzięki temu zaoszczędzisz całkiem sporą sumę i miejsce do przechowywania.

Początkujący na nartorolkach?

Początki na nartorolkach wbrew pozorom nie są takie łatwe, dlatego warto znaleźć drogę nieuczęszczaną przez samochody i wolną od przeszkód. Żwirowe lub leśne drogi są idealnym miejscem na rozpoczęcie nauki. Polecamy używać kasku i ochraniaczy na kolana.

Dziś można znaleźć co raz więcej klubów nartorolkarskich, gdzie możesz ćwiczyć poprawną jazdę na nartorolkach wraz z innymi początkującymi.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki