×
Menu

Wrotki

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar buta
Średnica kółka
Poziom umiejętności
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 3

Warto wiedzieć

Czym Są Wrotki?

Wrotki są uważane za oryginalny wybór przez wielu miłośników skatingu. Ten rodzaj sprzętu wyposażony jest w cztery kółka – dwa z przodu i dwa z tyłu – dzięki czemu gwarantuje niezwykłą stabilność zarówno podczas jazdy, jak i postoju. Wrotki są idealne dla początkujących i dają możliwość wyboru własnego stylu jazdy spośród wielu dostępnych. Świetnie sprawdzą się do tańczenia na kółkach i zapewnią Ci całkowicie inne wrażenia z jazdy jak rolki inline.

Na rynku dostępna jest ogromna różnorodność wrotek. Istnieją modele do jazdy zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, mogą być one wyposażone w twardy lub miękki but.

Jaki Rodzaj Wrotek Powinienem Kupić?

Oferta wrotek jest szeroka, aby sprostać wymaganiom każdej dyscypliny. Wybór odpowiedniego modelu zależy od tego, jaki rodzaj jazdy chcesz uprawiać, czy jest to taniec, jam skating, czy treningi na świeżym powietrzu. Wiele spośród dostępnych modeli może być używanych przez wrotkarzy na wszystkich poziomach zaawansowania.

To, co odróżnia wrotki od innych rodzajów rolek, to różnorodność oferowanych wzorów i stylów. Niektórzy wolą wrotki w stylu retro, które sprawią, że poczujesz klimat disco lat 70., a inni decydują się na typowe modele dla dorosłych z niższym butem, co daje większą swobodę ruchów.

Kółka do wrotek są dostępne w różnych rozmiarach, abyś mógł dopasować je do swojego stylu jazdy. Kółka przeznaczone do jazdy w pomieszczeniach są zwykle mniejsze w porównaniu do kółek do jazdy na zewnątrz.

Jak Dopasować Odpowiednie Wrotki?

Wrotki powinny przylegać do Twoich stóp, jednocześnie nie ograniczając całkowicie ruchu palców i nie powodując dyskomfortu. Aby sprzęt dawał Ci możliwość rozwoju, powinien być wygodny i nie powodować bólu. Pamiętaj, że wszystkie buty muszą się wyrobić i dopasować do stopy oraz będą inaczej leżeć w zależności od marki, więc koniecznie sprawdź tabelę rozmiarów poszczególnych rolek przed dokonaniem zakupu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj do naszego poradnika na temat Zakupu Wrotek.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki