MENU

Hulajnogi dziecięce

  Filtr
Marki
Całkowita wysokość
Średnica koła
Design podestu (decka)
Maksymalna waga użytkownika

W tej kategorii znajdziesz hulajnogi zaprojektowane z myślą o najmłodszych, które zapewnią dzieciakom pełna frajdy i zarazem bezpieczną przygodę z hulajnogą. Najmłodsze dzieci mogą mieć problem z jazdą na klasycznej hulajnodze, która jest po prostu zbyt sztywna i za duża. Hulajnogi dla dzieci są dużo lżejsze oraz mają zdecydowanie niższą kierownicę, co daje lepszą kontrolę podczas jazdy.

Hulajnogi dziecięce z dużymi kołami

Istnieje wiele rodzajów hulajnóg dla dzieci i każda ma swoje zalety. Część hulajnóg dla najmłodszych jest robiona z dużymi kołami - pompowanymi lub kauczykowymi. Większe kółka polecamy szczególnie dla najmłodszych, którzy będa mogli łatwiej jeździć po nierównym terenie, kamieniach itp. bez utraty równowagi. Kółka, które są pompowane są wygodniejsze podczas jazdy.

Zawsze odradzamy dzieciom używanie hulajnóg na wyboistych drogach, jeśli jednak Twoje dziecko będzie jeździć po nie zawsze równym terenie, sugerujemy wybór hulajnogi z dmuchanymi kołami.

Hulajnoga trzykołowa dla dziecka

Klasyczna hulajnoga ma oczywiście 2 kółka i większość hulajnóg dla dzieci jest zbudowana w ten sam sposób. Jednak istnieje wiele innowacyjnych hulajnóg, np. z trzema kółkami, które ułatwiają dziekcu jazdę i dają większą frajdę.

Wadą hulajnóg trzykołowych jest trochę bardziej ograniczone sterowanie, hulajonga jest po prostu mniej zwrotna, jednak nie nie wpływa to w znaczący sposób na wrażenia z jazdy.

W SkatePro sugerujemy wybór hulajnogi trzykołowej dla najmłodszych dzieci, ponieważ zapewnia ona dużo lepszą równowagę.

';