MENU

Hulajnogi wyczynowe

  Filtr
Kolory
Marki
Całkowita wysokość
Rodzaj kompresji
Średnica koła
Szerokość kierownicy
Strona 1 z 2

Tutaj znajdziesz naszą ofertę hulajnóg wyczynowych. Hulajnoga wyczynowa jest dużo bardziej wytrzymała od standardowej i zaprojektowana jest do tricków, ewolucji i jazdy ulicznej. W porównaniu do zwykłych hulajnóg, hulajnoga wyczynowa posiada:

  • Mocny i wytrzymały deck i komin
  • Mniejsze i mocniejsze kółka
  • Jednoczęściową kierownicę
  • Mocniejszą rurkę (ramę)
  • Podwójne lub większe obejmy
  • Zazwyczaj nie ma możliwości składania i dostosowania wysokości

Droższe hulajnogi wyczynowe posiadają wbudowany system kompresji, np. SCS, ICS czy HIX. Są zbudowane trochę inaczej, ale dają pewny i wytrzymały system kierowania hulajnogą. Ponadto, taki system kompresji jest dużo prostszy w eksploatacji.

Hulajnogi wyczynowe wykonane są z grubszego metalu przez co ważą więcej niż hulajnogi służące tylko do transportu. Niemniej jednak hulajnoga wyczynowa może być użyta nie tylko do tricków, ale może służyć również jako tradycyjna hulajnoga.

Zobacz więcej o hulajnodze wyczynowej.

Hulajnoga standardowa czy custom?

Hulajnogi na tej stronie są ówczesnie złożone i zaprojektowane przez producenta, dzięki temu masz pewność, że wszystkie części do siebie pasują i taniej jest je wymienić. Istnieje wiele dobrych hulajnóg, zarówno dla początkujących i bardziej doświadczonych. Ceny hulajnóg wahają się bardzo mocno, głównie ze względu na bardzo duże różnice w jakości.

Bardziej doświadczeni riderz często sami składają swoje hulajnogi - tzw. custom. Każda część jest specjalnie wybrana i dopasowana do całej hulajnogi, przypomina do układankę części, które najlepiej odpowiadają możliwościom i gustom użytkownika.

SkatePro oferuje własne, kompletne hulajnogi custom, składane przez naszych zawodników i ekspertów. Możesz również samemu złożyć własną hulajnoge na naszej stronie w aplikacji Zbuduj Hulajnogę.

';