×
Menu

Ochraniacze na snowboard

Ochraniacze snowboardowe - Warto pamiętać

Jeśli wybierasz się w góry i chcesz spędzić fajnie czas na snowboardzie, pamiętaj o ochraniaczach snowboardowych. Nie ma znaczenia, czy będziesz jeździć na przygotowanym stoku czy w puchu śnieżnym; zawsze musisz używać określonych rzeczy, aby zapewnić sobie maksymalne bezpieczeństwo i jak najdłużej cieszyć się jazdą bez urazów.

Kluczowe ochraniacze na snowboard

Oto kluczowe ochraniacze snowboardowe, których będziesz potrzebować podczas wycieczki.

Zacznijmy od samej góry. Kask snowboardowy to nieodzowna część wyposażenia. Wiele osób nie docenia korzyści, jakie niesie ze sobą używanie kasków podczas jazdy rekreacyjnej i uprawiania sportów ekstremalnych. Podczas jazdy na snowboardzie często rozpędzasz się do dużych prędkość, a powierzchnia wcale nie musi być tak miękka, jak Ci się wydaje. Właśnie dlatego upadek może stanowić duże zagrożenie dla Twojego zdrowia, jeśli nie masz na sobie kasku.

Spodenki ochronne i ochraniacze pleców są również bardzo ważne. Minimalizują siłę uderzenia w różne części ciała. W końcu powrót do domu po dwóch dniach ze złamanym biodrem wcale nie jest taki fajny.

Ochraniacze snowboardowe dla miłośników sportów ekstremalnych

Jeśli nastawiasz się na jazdę backcountry i tworzenie śladów na nietkniętym śniegu, musisz pamiętać o zabraniu ze sobą sprzętu ratunkowego na wypadek wystąpienia lawiny. W tej kategorii znajdziesz również sprzęt lawinowy, który przyda się, gdy będziesz na łonie dzikiej natury.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki