BOŻE NARODZENIE
Kup kartę podarunkową do wydrukowania  -  Zamów tutaj
×
MENU

Hamulce do hulajnogi wyczynowej

  Filtr
Marki
Rodzaj hamulca
Średnica koła

Hamulec do hulajnogi - sprężynowy vs. flex fender

Na tej stronie znajdziesz szeroki wybór hamulców do hulajnogi. Oferujemy hamulce dla początkujących, profesjonalistów i każdego pomiędzy tymi poziomami zaawansowania. Hamulce są wytrzymałe i przystępne cenowo, dzięki czemu nie przekroczysz swojego budżetu.

Hamulce hulajnogi zawsze montowany jest nad tylnym kółkiem. Możesz wybrać z dwóch rodzajów hamulca: sprężynowy i flex fender. Hamulce sprężynowy to standardowy typ hamulca, instalowany na hulajnogach dla dzieci i hulajnogach wyczynowych z niższej półki cenowej. Wykonany jest z 3 części: hamulca, sprężyny oraz śruby montażowej. Po jakimś czasie sprężyna utraci swoją siłę, to sygnał że powinna być ona wymieniona.

Drugim typem hamulca jest tzw. flex fender. Jest jednoczęściowy i przytwierdzony do decku przy pomocy śrub montażowych. Ten rodzaj hamulca jest bardziej wytrzymały od hamulca sprężynowego, często spotykany w hulajnogach z wyższej półki cenowej.

Czy hamulec pasuje do decku i kółek?

Nie każdy hamulec pasuje do każdego rodzaju decku oraz wszystkich wymiarów kółek. Z tego względu ważne jest, aby upewnić się, że wybrany hamulec jest kompatybilny z częściami Twojej hulajnogi. Informacje o kompatybilności znajdziesz w opisie każdego produktu - do jakiej średnicy kółek pasuje oraz jaki typ hamulca. Pamiętaj, że otwory montażowe hamulca pasują do otworów montażowych na decku.

Jeśli masz jakieś watpliwości to skontaktuj się z nami lub przeczytaj więcej o hamulcach do hulajnogi w naszym poradniku Kupowanie hamulca do hulajnogi.