×
Menu

Szyny do rolek agresywnych

  Filtr
Kolory
Marki
Rodzaj szyny

Warto wiedzieć

To cos więcej, niż tylko szyna do rolek agresywnych

Jeśli myślisz, że szyna w rolkach agresywnych służy tylko do mocowania kółek, to jesteś w błędzie. Szyny agresywne dają możliwość nadania osobistego charakteru rolkom, aby pasowały do preferencji właściciela.

Jak widać, mamy w ofercie sporo różnych szyn. Mamy agresywne szyny z asymetrycznym układem kółek, co zapewnia dodatkową przestrzeń pośrodku. Daje to użytkownikowi możliwość wykonywania grindów w większości miejscówek. Jeśli chcesz wykonywać grindy na praktycznie wszystkim, aż do średniej wielkości stróżówek, powinieneś wybrać szynę bez anti-rockera.

Szyna jest również świetnym sposobem na wyrażenie swojego osobistego stylu, gdyż dostępne są one w różnych kolorach. Czemu nie poświęcisz chwili, by znaleźć kolor odpowiadający Twojemu stylowi?

Nasze szyny są kompatybilne z UFS

Wszystkie nasze szyny agresywne są kompatybilne z UFS. Szyny UFS zawsze pasują do rolek UFS różnych producentów. Dzięki temu wymiana starych, zniszczonych szyn na nowe jest prosta - sprzęt jest szybko gotowy do agresywnych trików. W naszej opinii szyny UFS są jedną z najlepszych rzeczy, jakie zdarzyły się w świecie rolek agresywnych, gdyż pozwala to użytkownikowi wybrać szynę agresywną innego producenta niż reszta rolki.

SkatePro