×
Menu

Kije do hokeja na lodzie

  Filtr
Marki
Całkowita wysokość
Materiał kija
Materiał łopatki
Giętkość

Warto wiedzieć

Kilka rzeczy, która warto wiedzieć o kijach do hokeja

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór kijów do hokeja na lodzie. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą początkującą, czy grasz profesjonalnie w hokeja, znajdziesz u nas kij, który spełni twoje oczekiwania.

Kij hokejowy składa się z zakrzywionego ostrza oraz trzonu. Ostrze może być bardziej lub mniej zakrzywione w zależności od przeznaczenia. Zakrzywienie kija jest bardzo ważne. Im bardziej zakrzywione ostrze, tym łatwiej łapać krążek, im mniej, tym kij lepiej sprawdza się podczas backhandu. Osoby prawo- i leworęczne używają kija z różnym zakrzywieniem. Osoby praworęczne wybiorą kij z zakrzywieniem "lewym", a osoby leworęczne wybiorą kij z zakrzywieniem "prawym".

Kije hokejowe są niezbędne podczas gry w hokeja na lodzie. Posiadamy kije w różnym zakresie cenowym oraz różnej jakości. Jeśli nie grasz regularnie i nie potrzebujesz najlepszego i najdroższego kija, wybierz model wykonany z drewna oraz ABS. Jeśli jednak traktujesz grę w hokeja bardzo poważnie, polecamy wybrać dobrej jakości model wykonany z włókien węglowych. Tego typu kij jest bardzo lekki, a zarazem sztywny.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki