MENU
×

Kije do hokeja na lodzie

  Filtr
Marki
Całkowita wysokość
Materiał kija
Materiał łopatki
Giętkość

Tu znajdziesz szeroki wybór kijów do hokeja na lodzie. Niezależnie od tego czy jesteś osobą początkującą czy grasz profesjonalnie w hokeja, u nas znajdziesz kij, który spełni twoje oczekiwania.

Dobrze wiedzieć

Kij hokejowy składa się z zakrzywionego ostrza oraz trzonu. Ostrze może być bardziej lub mniej zakrzywione w zależności od przeznaczenia. Zakrzywienie kija jest bardzo ważne, im bardziej zakrzywione ostrze tym łatwiej łapać krążek, im mniej tym lepiej kij sprawdza się podczas backhandu. Osoby prawo i lewo ręczne używają kija z różnym zakrzywieniem. Osoby prawo ręczne wybiorą kij z zakrzywieniem "lewym", a osoby lewo ręczne wybiorą kij z zakrzywieniem "prawym".

Kije hokejowe są niezbędne podczas gry w hokeja na lodzie. Posiadamy kije w różnym zakresie cenowym oraz różnej jakości. Jeśli nie grasz regularnie i nie potrzebujesz najlepszego i najdroższego kija, wybierz model wykonany z drewna oraz ABS. Jeśli traktujesz grę w hokeja bardzo poważnie, polecamy wybrać dobrej jakości model wykonany z włókien węglowych. Tego typu kij jest bardzo lekki, a za razem sztywny.

';