×
Menu

Odzież Hokejowa

  Filtr
Marki
Rozmiar

Odzież hokejowa na mecze i treningi

Hokej to szybki, intensywny, wymagający, a niekiedy również nieco agresywny sport. Podczas meczów i treningów można się naprawdę nieźle zmęczyć, dlatego ubrania do hokeja są stworzone, by skutecznie radzić sobie z potem i przegrzewaniem organizmu. Koszulki hokejowe ubiera się jako warstwę zewnętrzną na ochraniacze na ramiona. Zwykle wykonane są w 100% z poliestru, który jest lekkim i oddychającym materiałem. Koszulki treningowe występują w różnych wariantach koloru i wzoru, zawsze są jednak dosyć obszerne, by zdołać pomieścić pod sobą duże ochraniacze i zapewnić skuteczną wentylację.

Pod ochraniacze zawodnicy często ubierają spodenki i koszulki kompresyjne. Zazwyczaj uszyte są one z mieszanki poliestru i rozciągliwego spandexu, co sprawia, że są przyjazne dla skóry i zapobiegają podrażnieniom i otarciom.

Najważniejszym elementem hokejowego ubioru są rzecz jasna ochraniacze. Do kategorii tej zaliczamy spodenki hokejowe, ochraniacze na ramiona oraz ochraniacze na genitalia. Sprawdź oferowane przez nas Ochraniacze do Hokeja.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki