×
Menu

Naklejki i gadżety

  Filtr
Marki

Pokaż wsparcie i podrasuj swój sprzęt naklejkami na hulajnogę

Niewiele jest tak łatwych i efektywnych sposobów na osobiste przesłanie jak dobrze wybrany design. Jednym z najlepszych sposobów na podkreślenie swojego stylu jest naklejka na hulajnodze, kasku lub ochraniaczach. Możesz albo podejść do tego ostrożnie i wybrać naklejki albo pójść na całość i obkleić sprzęt w całości naklejkami, tak że ciężko będzie się domyślić jaki kolor ma on w oryginale.

Czemu też nie odpicować laptopa kilkoma naklejkami, aby wyróżniać się w tłumie?

Tutaj znajdziesz oficjalne naklejki SkatePro oraz oryginalne naklejki najlepszych producentów sprzętu. Nieważne jaką markę hulajnogi preferujesz, istnieje spora szansa, że mamy w ofercie gadżety i naklejki z nią związane.

Nasi graficy zazwyczaj tworzą nowy wzór naklejki raz w roku, znajdziesz go w tej kategorii. Znajdziesz tutaj również bardzo popularną kolekcję naklejek Figz, które przedstawiają niektórych z najbardziej popularnych zawodników na świecie. Naklejki te są naprawdę kolekcjonerskie, dostępny przez ograniczony okres czasu.

Naklejki stworzone do tego, by trwać

Każda naklejka i arkusz naklejek w tej kategorii wydrukowana jest na błyszczącym papierze pokrytym winylem, są wodoodporne i można je nakleić na wszystko - na zewnątrz i wewnątrz. A więc na co czekasz?

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki