MENU
×

Naklejki i gadżety

  Filtr
Marki
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Naklejki podrasują Twoją jazdę

Czemu też nie odpicować laptopa kilkoma naklejkami, aby wyróżniać się w tłumie?

Jednym z najlepszych sposobów na podkreślenie swojego stylu jest naklejka na hulajnodze, kasku lub ochraniaczach. Mało jest sposobów, które równie łatwo i efektywnie podkreślą Twój styl jak dobrze dobrana naklejka.

Wszyscy znamy też ten typ zawodników, którzy lubią tak okleić swój sprzęt, że nie da się rozpoznać oryginalnego koloru kasku.

Tutaj znajdziesz oficjalne naklejki SkatePro oraz oryginalne naklejki najlepszych producentów sprzętu. Nasi graficy zazwyczaj tworzą nowy wzór naklejki raz w roku, znajdziesz go w tej kategorii. Znajdziesz tutaj również bardzo popularną kolekcję naklejek Figz, które przedstawiają niektórych z najbardziej popularnych zawodników na świecie. Naklejki te są naprawdę kolekcjonerskie, dostępny przez ograniczony okres czasu.

Wspieraj swoją markę hulajnogi naklejkami

Nieważne jaką markę hulajnogi preferujesz, istnieje spora szansa, że mamy w ofercie gadżety i naklejki z nią związane. W przeciwnym wypadku skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, zrobią wszystko, aby Ci pomóc w tym temacie.

Każda naklejka i arkusz naklejek w tej kategorii wydrukowana jest na błyszczącym papierze pokrytym winylem, są wodoodporne i można je nakleić na wszystko - na zewnątrz i wewnątrz. A więc na co czekasz?

';