×
Menu

Naklejki na Hulajnogę

  Filtr
Marki

Spersonalizuj swoją hulajnogę z wykorzystaniem naklejek

Nic nie pozwala tak łatwo nadać indywidualny charakter Twojej hulajnodze jak naklejki. Możesz odpicować swój kask lub ochraniacze dzięki wlepkom ulubionej hulajnogowej marki albo takim, które po prostu ciekawie wyglądają. Naklejki na hulajnogę możesz nakleić nie tylko na swój sprzęt sportowy - dodadzą one kolorytu Twojemu laptopowi, drzwiom do pokoju czy case'owi na telefon.

Stickery występują zwykle na większych, zawierających wiele pojedynczych naklejek arkuszach. Wlepki mają różne kształty i rozmiary - niektóre lepiej nadadzą się na kask, inne z kolei będą szczególnie dobrze wyglądać na Twojej kierownicy. Oprócz naklejek możesz znaleźć również kalkomanie, które są większe od zwykłych naklejek i świetnie nadają się na większe powierzchnie.

Naklejki na hulajnogę są wytrzymałe

Każda naklejka i każdy arkusz naklejek dostępny w naszej ofercie wydrukowany został na pokrytym błyszczącym tworzywem winylu, co sprawia, że są one wodoodporne i możesz umieścić je, gdzie tylko zapragniesz - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jeśli szukasz innych sposobów na odpicowanie swojej hulajnogowej stylówki, sprawdź naszą ofertę Akcesoriów i Gadżetów Hulajnogowych.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki