×
Menu

Akcesoria

Znajdziesz tutaj akcesoria do hulajnogi

Jeśli wylądowałeś w dziale akcesoriów do hulajnogi, to prawdopodobnie szukasz zapasowych śrub, odblasków dla dziecka lub może nowych hamulców. Te oraz wiele innych części znajdziesz w tej kategorii, jeśli masz wątpliwości czy poszczególne elementy będą do siebie pasowały, nasz dział obsługi klienta z chęcią udzieli informacji. Zadzwoń do nas.

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju światła bezpieczeństwa, produkowane specjalnie do hulajnóg wszelkiego rodzaju. W niektórych krajach hulajnogi, deskorolki i rolki traktowane są jak pieszy, więc nie ma przepisów nakazujących stosowanie świateł po zmroku. Bez względu na przepisy obowiązujące w kraju, zawsze rekomendujemy używanie przedniego i tylnego oświetlenia na hulajnodze lub jakimkolwiek innym pojeździe. Oświetlenie zdecydowanie należy do kluczowych akcesoriów hulajnogi.

Śruby i ośki w tej kategorii są uniwersalne i będą pasowały do hulajnóg wszystkich producentów. Części tego rodzaju w pewnym momencie zepsują się lub zużyją, w takiej sytuacji mocno polecamy wymianę od razu przednich i tylnych śrub i osiek, w zestawie, gdyż jest to tylko kwestią czasu, gdy zużyją się kolejne elementy.

W tej kategorii znajdziesz również egzotyczny, popularny wśród najmłodszych sprzęt Scoot n Pull Scoot Mill. Jest to niedrogi sprzęt, bardzo dekoracyjny i ładny gadżet, zwracający uwagę.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki