×
Menu

Decki Do Longboardów

  Filtr
Marki
Długość decku
Szerokość decku
Styl Jazdy

Warto wiedzieć

Kup deck do longboardu, ktory pasuje do Twojego stylu

Deck w longboardzie to podstawa deskorolki, która określa do jakiego stylu jazdy przeznaczona jest deskorolka longboard. W tej kategorii znajdziesz selekcję decków, która pozwoli Ci na stworzenie własnego longboardu.

Bez względu na to, czy szukasz adrenaliny, wysokich prędkości i stromych tras, czy po prostu lubisz przejażdżki w okolicy, wygladając cool albo popisy w lokalnym skateparku - mamy deskę longboard, spełniający Twoje potrzeby.

Konstrukcja Decków Longboardowych

Konstrukcja i kształt decku określa, w jaki sposób możesz użyć swoją deskorolkę. Decki lonboardów downhill i freeride zazwyczaj składają się z 7-9 warstw drewna klonowego. Dzięki temu są super responsywne i bardzo stabilne przy wysokich prędkościach.

Z drugiej strony, jeśli szukasz decku do longboardu cruiser lub carving, to zazwyczaj potrzebujesz więcej komfortu niż przy jeździe downhill z dużą prędkością. Deck longboardu cruiser zbudowany jest z 3-7 layers drewna klonowego, połączonego z hybrydową konstrukcją, zawierającą bambusa i warstwy włókna szklanego, co jest idealne do decków cruiser i carving. Większa elastyczność oznacza lepsze pompowanie i utrzymanie lub zwiększanie prędkości.

Kształt Decków Longboardowych

Kształt decku określi, w jakim stylu będziesz jeździł na swoim longboardzie. Wyróżniamy 6 typów longboardów: carving, cruiser, downhill, freeride, freestyle i dancer. Dowiedz się więcej na temat różnych kształtów decków tutaj.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki