Wyprzedaż
Oszczędź nawet do 60%  -  Ponad 1000 przecenionych produktów!  -  Kliknij tutaj
×
MENU

Torby i plecaki na rolki

  Filtr
Kolory
Marki

Sposób na transport i przechowywanie rolek

Szukasz torby do transportu rolek, wrotek lub łyżew w trakcie przemieszczania się po mieście? A może wytrzymałą torbę do transportu sprzętu w czasie dłuższych podróży?

W naszej ofercie znajdziesz torby, sprawdzające się jako torba do rolek, wrotek czy łyżew. Znajdzie się w nich nie tylko miejsce na sprzęt do jazdy, lecz również na narzędzie, ochraniacze i wiele więcej. Torba do rolek to również świetny sposób na przechowywanie sprzętu, gdy go nie używasz.

Przytwierdź rolki na plecach

W tej kategorii znajdziesz nie tylko tradycyjne torby, lecz również plecaki, które są przystosowane do przyczepiania rolek, łyżew lub wrotek w bezpieczny sposób do plecaka.

Mamy szeroki wybór toreb we wszystkich możliwych kształtach, rozmiarach, wzorach i kolorach. W tej kategorii znajdziesz torby do rolek dla dorosłych, jak również do rolek w rozmiarach dziecięcych.

Plecak do rolek to wielofunkcyjna torba, dzięki której nie tylko możesz transportować rolki, lecz znajdzie się tam również miejsce na ochraniacze i narzędzia. Wszystkie plecaki do rolek mają więcej niż jedną przegrodę, dzięki czemu sprawdzą się jako plecaki do szkoły, niektóre mają nawet przegrodę do przechowywania laptopa.

W tym dziale znajdziesz również inne torby, przydatne w trakcie jazdy. Na przykład torba na biodro do przechowania kluczy, telefonu i portfela lub pas na butelki, dzięki któremu możesz zabrać ze sobą jedną lub więcej butelek z wodą.