×
Menu

Stery do hulajnogi wyczynowej

  Filtr
Kolory
Marki
Rodzaj steru
Kompatybilny z
Poprzednia
Następna
Strona 1 z 2

Warto wiedzieć

Stery do hulajnogi są małe, lecz niezbędne

Stery są niezbędnym elementem hulajnogi. Instalowane są w główce podestu i zapewniają prawidłowe obracanie się widelca.
Stery do hulajnogi są dostępne w różnej formie i jakości. Dwa najbardziej popularne rodzaje to "stery niezintegrowane" i "stery zintegrowane".

Stery niezintegrowane działają tylko ze standardowym deckiem. Aby zainstalować ster niezintegrowany, bottom cup i top cup należy wcisnąć w deck - narzędzia są potrzebne.

Zintegrowane stery działają tylko ze zintegrowanym deckiem. Aby zainstalować ster zintegrowany nie są potrzebne narzędzia, gdyż bottom cup i top cup są już zintegrowane w główce podestu.

Ster zintegrowany a niezintegrowany

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest zintegrowany ster. Podobnie jak każdy ster do hulajnogi, tak i zintegrowany ster ma bottom cup i top cup. Różnica polega na tym, że są one zintegrowane w główkę podestu hulajnogi.

Oznacza to również, że nie potrzebujesz żadnych narzędzi, aby zamontować zintegrowany ster. Ale pamiętaj, że ten rodzaj steru jest kompatybilny jedynie ze zintegrowanymi deckami do hulajnóg.

Stery niezintegrowane potrzebują trochę więcej uwagi i konserwacji. Łożyska posiadają top i bottom cup, które należy wcisnąć w główkę podestu. Ponadto, stery niezintegrowane do hulajnogi są dostępne z gwintem lub bez. Jeśli używasz steru z gwintem, to potrzebujesz widelca z gwintem.

Stery do hulajnogi to precyzyjny sprzęt, którego elementy powinny pasować do siebie idealnie. Jeśli nie jesteś pewien co do wyboru steru lub masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki