×
MENU

Gogle dla dzieci i młodzieży

  Filtr
Kolory
Marki
Rozmiar twarzy
Typ pogody
Zamienna soczewka
Pasuje z okularami (OTG)

Warto wiedzieć

Chcesz, aby gogle dziecięce były stylowe, a zarazem zapewniały ochronę

Dzieci zazwyczaj nie turlają się po stoku z niewielką prędkością. Dlatego też tak istotne jest, by ochrona zapewniana przez gogle dla dzieci spełniała wyśrubowane wymagania. Wszystkie nasze gogle są takie.

Mimo tego modele dostępne są w różnych wariantach. Istnieją na przykład modele, które posiadają specjalną powłokę anti-fog, zaś pod innymi można nosić okulary korekcyjne. Takie gogle nazywają się OTG - Over The Glasses.

Posiadamy gogle narciarskie dla dzieci, które posiadają cylindryczny design. Oferujemy również droższe gogle sferyczne, które są lepsze pod kilkama względami od cylindrycznych. Para gogli dla dzieci z designem sferycznym zmniejsza odbicie i zniekształcenie okolicy. Są to bardzo zaawansowane technicznie gogle, które z roku na rok otrzymują coraz lepsze update'y od różnych firm.

Czemu moje dziecko powinno nosić gogle?

Istnieje kilka dobrych powodów, które przemawiają za noszeniem gogli dla dzieci.

Chociaż niektóre dzieci (i dorośli) mogą twierdzić, że okulary przeciwsłoneczne mogą zapewniać taką samą ochronę przed słońcem, latającymi obiektami, gałązkami i gałęziami, to nie jest to do końca prawda. Jednak używając gogli narciarskich możesz być w 100% pewien, że ochrona pozostanie na swoim miejscu nawet poczas szalonej jazdy.

Co więcej, większość gogli narciarskich dla dzieci i młodzieży poprawia kontrast, co pomaga użytkownikowi wyraźnie widzieć górki i zjazdy.