×
Menu

Akcesoria

  Filtr
Marki

Ogrzewacze do rąk, stóp, palców i inne dodatki

Jeśli jest jedna rzecz, nad którą nie jesteś w stanie zapanować, to jest to pogoda. W bardzo zimne dni nie ma opcji, żebyś od czasu do czasu nie miał dreszczy z zimna, bez względu na to, ile warstw odzieży masz na sobie. To taki mały "bonus" związany z byciem fanem sportów zimowych.

Jest jednak jedna rzecz, którą możesz zrobić, by zminimalizować marznięcie dłoni, stóp i palców. Tak, zgadłeś - ogrzewacze do rąk, stóp i palców.

Kiedy "przyłamujesz" wkładki grzejące zachodzi reakacja chemiczna, która daje ciepłą i przyjemną powierzchnię. Wkładki można umieszczać w rękawiczkach, rękawicach i butach, aby kończyny pozostały ciepłe przez cały dzień.

Nasze ogrzewacze do rąk wykonano z thermopad. Osiągają maksymalną temperaturę 45 °C (113 °F) i utrzymują średnią temperaturę 37 °C (98.6 °F) do 12 godzin. To samo tyczy się ogrzewaczy do stóp. Możesz je włożyć pod wkładkę w bucie, aby stopy były ciepłe przez większość dnia.

Inne rzeczy w tej kategorii

W tej kategorii znajdziesz świetne uniwersalne akcesoria do większości sportów zimowych. Zamki, narzęcia, żelazka do wosku, itp.

Wiele osób posiada tylko jedne buty narciarskie. Ważne jest, aby były suche i gotowe do użytku każdego dnia ferii zimowych. W tym celu oferujemy różne rodzaje suszarek/ogrzewaczy do butów. Ogrzewacze do butów w naszym asortymencie posiadają wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem, dzięki czemu nie spalą Twoich butów. Temperaturę można z łatwością dopasować, więc możesz ją odrobinę podkręcić tuż przed założeniem butów, aby były przyjemnie ciepłe.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki