×
Menu

Akcesoria Narciarskie

  Filtr
Marki

Jakie akcesoria narciarskie będą mi potrzebne podczas wyjazdu na narty?

Przygotowania do wyjazdu na narty mogą być nie lada wyzwaniem ze względu na ilość ubrań i sprzętu, jaki trzeba ze sobą zabrać. Nie pomijaj również pomniejszych akcesoriów, które mogą znacząco ułatwić Ci życie podczas urlopu.

Tym, którzy posiadają własny sprzęt narciarski, może się przydać na przykład pasek do spinania nart albo kłódka do nart, która ochroni je przed kradzieżą. Wielu narciarzy w pierwszej kolejności kupuje buty narciarskie i potrzebuje sprzętu, który pozwoli im skutecznie o nie dbać. Ogrzewacze i suszarki do butów narciarskich pomagają pozbyć się wilgoci z ich wnętrza i chronią linery przed przedwczesnym zużyciem. Bardzo przydatne są również wymienne podeszwy, które możesz zamontować na miejsce zużytych oryginalnych, jeśli ulegną zużyciu.

Ogrzewacze do Rąk i Ogrzewacze do Stóp mogą uratować Twój urlop

Stopy i dłonie to najbardziej narażone na marznięcie części ciała, zwłaszcza jeśli panuje niska temperatura albo nie ubrałeś odpowiedniej do panujących warunków ilości warstw. Zmarznięte ręce i dłonie mogą Ci odebrać całą przyjemność z dnia spędzonego na stoku, dlatego też warto zawsze mieć przy sobie parę ogrzewaczy.

Ogrzewacz do rąk jednorazowego użytku może utrzymywać ciepło nawet do 12 godzin. Proces ogrzewania inicjuje się zwykle przez złamanie ochraniacza lub umożliwienie dostępu powietrza. Taką samą zasadę działania mają ochraniacze do stóp, jednak z nich lepiej korzystać w pomieszczeniach, ponieważ ich zastosowanie wymaga ściągnięcia butów.

Oprócz dbania o swoje stopy i dłonie powinieneś zadbać również o swoje narty. Regularne smarowanie i regulacja zapewnią Ci świetne wrażenia podczas zjazdów. Sprawdź oferowane przez nas produkty z kategorii Konserwacja Nart.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki