×
Menu

Części i Akcesoria do Hulajnóg dla Dorosłych

Wysokiej jakości Akcesoria do Hulajnogi dla Dorosłych

Hulajnoga dla dorosłych to świetny sposób na dojazdy do pracy albo po prostu przemieszczanie się po mieście. Prędzej czy później nadejdzie jednak moment, kiedy niektóre części będą wymagały wymiany. Po przejechaniu tak wielu kilometrów będziesz musiał wymienić niektóre elementy na nowe, by zapewnić sobie bezpieczną jazdę. Najczęściej wymieniane części to kółka, łożyska, dętki i hamulce typu fender.

Wymiana Kółek w Hulajnodze dla Dorosłych

Kiedy kółka w Twojej hulajnodze dla dorosłych są już bardzo wytarte albo uległy przebiciu i nie opłaca się już ich naprawiać, powinieneś je wymienić. A może po prostu chcesz zmienić rozmiar lub materiał kółek, by zmienić swoje doświadczenia z jazdy. Pompowane kółka sprawdzą się najlepiej na nierównych nawierzchniach, podczas gdy na gładkim asfalcie płynniej i wydajniej toczyć będą się kółka poliuretanowe.

Kółka hulajnóg dla dorosłych mają zwykle średnicę 180-250 mm i są kompatybilne z większości dostępnych na rynku modeli. Zanim kupisz nowe kółka, powinieneś sprawdzić, jakie posiadałeś do tej pory. Jeśli kupisz kółka w tym samym rozmiarze, możesz być pewien, że będą pasować. Jeśli chcesz zamontować większe kółka, musisz sprawdzić, czy podest i widelec gwarantują odpowiednią ilość miejsca zarówno na szerokość, jak i wysokość, by je pomieścić. Wymiana kółek na mniejsze wiąże się za to niekiedy z koniecznością wykorzystania dodatkowych spacerów, by pozbyć się zbędnej wolnej przestrzeni.

Czasem wystarczy wymienić łożyska, by przywrócić kółkom drugą młodość. Łożyska hulajnóg dla dorosłych mają ustandaryzowany rozmiar i są takie same jak te wykorzystywane w hulajnogach wyczynowych. Gdybyś był zainteresowany, sprawdź naszą ofertę Łożysk do Hulajnóg.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki