×
Menu

Akcesoria do hulajnóg dla dorosłych

  Filtr
Średnica koła

Potrzebujesz akcesoria do hulajnogi dla dorosłych, aby cieszyć się jazdą

Hulajnoga z dużymi kółkami jest przede wszystkim przeznaczona do transportu, niezbyt dobrze znosi ciężkie męczenie w skateparku. Mając to na uwadze, można jednak wykonywać niektóre triki i skoki na hulajnodze z dużymi kółkami.

Bez względu na to, czy wykonujesz triki czy używasz hulajnogi tylko do przemieszczania się, niektóre części w pewny momencie się zużyją. Częściami, które najczęściej się zużywają i wymagają wymiany, są kółka, łożyska i griptape.

Nie martw się. Te akcesoria do hulajnogi dla dorosłych nie są drogie w wymianie, a sama wymiana to oczywisty sposób na ulepszenie hulajnogi z dużymi kółkami.

Bardziej miękkie kółka - płynniejsza jazda

Kółka w hulajnogach dla dorosłych zazwyczaj są dość miękkie w porównaniu do hulajnóg typu pro oraz stunt. Są wykonane z materiałów zoptymalizowanych do wysokich prędkości i zapewnienia użytkownikowi płynnej jazdy.

Kółka w tej kategorii akcesoriów do hulajnóg dla dorosłych mają rozmiar od 180 mm do 230 mm i są kompatybilne z większością hulajnóg z dużymi kółkami. Zanim kupisz nowe kółka, sprawdź rozmiar kółek, które aktualnie używasz. Jeśli wybierzesz kółka w takim samym rozmiarze jak poprzednie, możesz być całkiem pewien, że będą pasowały. Jeśli chcesz kupić zestaw większych kółek od używanych obecnie, zawsze możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, aby upewnić się, że hulajnoga będzie kompatybilna z większymi kółkami.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki