×
Menu

Stery BMX

  Filtr
Kolory
Marki
Rodzaj steru

To tylko łożyska - ale stery rowerowe BMX to o wiele więcej

Aby sprawić, żeby kierownica się obracała, potrzebny jest ster BMX. Główną część steru do roweru BMX stanowią łożyska. Większość sterów do rowerów freestyle BMX z tulejkami dystansującymi lub kilkoma nakładkami top cap w różnych rozmiarach, aby kierownica znajdowała się na odpowiedniej dla rowerzysty wysokości.

Łożyska uszczelnione a ster zamknięty - jaki jest najlepszy ster BMX

Istnieje wiele różnych sterów do rowerów BMX. Przy wyborze należy zadać sobie najważniejsze pytanie: czy chcesz ster uszczelniony czy zamknięty. Sterów BMX z uszczelnionymi łożyskami nie można otworzyć w celu konserwacji, zaś stery z zamkniętymi łożyskami są zamkniete po obu stronach, ale łożyska można poddać konserwacji. Większość naszych rowerów BMX posiada stery uszczelnione, ale czy to oznacza, że ster zamknięty nie może być najlepszym wyborem dla Ciebie i Twojego roweru?

Odpowiedź brzmi: nie. Wybór takiego steru może być dobrym pomysłem. Przykłądem tego jest wysoce ceniony zintegrowany ster firmy American Tilt, uwielbiany przez naszych klientów - przeczytaj opinie, jeśli chcesz się o tym przekonać.

Zadbaj o porządne nasmarowanie steru BMX

Kiedy wymieniasz ster warsto porządnie nasmarować nowe części. Jeśli to uczynisz, będziesz mógł łatwiej je wymienić w przyszłości. Smar jest bardzo istotny, zwłaszcza jeśli posiadasz zamknięty ster, który możesz z łatwością otwierać aby czyścić lub wymieniać łożyska.

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki