×
Menu

Spodenki i spodnie ochronne

  Filtr
Marki
Rozmiar

Czemu powinienem nosić spodenki ochronne?

Właściwe pytanie brzmi: czy istnieje jakikolwiek powód, by nie nosić spodenków ochronnych? Nie - nie ma żadnego dobrego powodu, by nie nosić spodenek lub spodni ochronnych. Gwarantują one świetną ochronę bioder i kości ogonowej i mogą uchronić Cię przed uszkodzeniem i obiciem tych części ciała.

Nie ma nic gorszego od obitej kości ogonowej. Jeśli uderzysz się bezpośrednio w kość ogonową nie mając na sobie spodeków to może zdarzyć się, że nawet najlżejszy upadek sprawi Ci wiele bólu. Dlatego też wielu narciarzy i snowboardzistów decyduje się ich używać.

Posiadamy szeroką ofertę różnych rodzajów spodenek ochronnych. Powinienneś rozważyć, czy potrzebujesz parę spodenek, które będą mocno przylegały do ciała, a tym samym można je nosić pod normalnymi spodniami, czy też chcesz parę o standardowym i luźniejszym kroju, aby nosić je w roli spodni.

Może zastanawiasz się, czy spodenki ochronne Cię pogrubiają? Nie masz się o co martwić, zazwyczaj tak nie jest. Ale nawet jeśli tak się zdarzy, to są tego warte.

Jak napisał nasz klient:

"Jeden niefortunny upadek spowodował, że nie mogłem jeździć na snowboardzie przez kilka tygodni. Radość ma przewagę na próżnością. Zachowaj próżność na wizyty w jacuzzi!"

SkatePro
Polityka prywatności Cookies Zasady i warunki